Celoroční pohoda v zákrytu zimní zahrady

Celoroční pohoda v zákrytu zimní zahrady

Hledáte způsob, jak své bydlení rozšířit a propůjčit mu úplně jiný charakter? Zvažte realizaci zimní zahrady – moderního architektonického prvku, který snoubí eleganci a funkčnost. Jde o prosklený prostor, který vám umožní zachovat letní atmosféru i v průběhu chladných měsíců.

Proč chtít zimní zahradu?

Zimní zahrady nabízí mnohostranné využití. Rozšiřují obytný prostor a jsou jako stvořené pro kvalitní odpočinek v harmonickém prostředí rostlin – ty zde lze pěstovat celoročně. Díky vhodně zvoleného nábytku a dekorací krytá zahrádka aspiruje na nejútulnější část domu. Můžete v ní celoročně trávit čas s rodinou a přáteli, pěstovat krásné rostliny a relaxovat v dokonale přirozeně osvětleném prostoru. Mezi časté neduhy zimních zahrad dříve patřila horší regulace teploty, která se obecně týkala všech větších prosklených ploch. V současnosti se využívají materiály, jejichž tepelně izolační vlastnosti plně odpovídají vysokým standardům – kvalitní konstrukce snadno udržují optimální teplotu a nedochází k přehřívání ani prudkému ochlazení v důsledku úniku tepla.

ABEV - kvalitní zimní zahrady za přijatelnou cenu

Rozhodnete-li se pro zimní zahradu, dejte si záležet na volbě výrobce. Obraťte se na firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a dokáže vám nabídnout ideální poměr ceny a kvality. K předním českým výrobcům patří brněnská společnost ABEV s.r.o., která působí nejen v Brně a okolí, ale i celé České republice. Firma konstruuje zimní zahrady ze špičkových komponentů od renomovaných dodavatelů Schüco, Heroal a Jansen. Součástí portfolia je také kovovýroba a zámečnictví. ABEV vyrábí ocelové konstrukce (schodiště, balkony, světlíky), kovové fasády a fasádní prvky, prosklené střechy a terasy, vstupy do budov, kovové obchodní haly a showroomy. Chcete-li se o zimních zahradách dozvědět další informace, navštivte www.abev.cz. Na webu najdete kontaktní údaje a bohaté reference. Profesionálové z brněnské firmy dokáží vyrobit zimní zahradu libovolného tvaru a rozměrů. Dáte si říct?

Publikováno: 06. 07. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: zimní zahrady