Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Celoroční pohoda v zákrytu zimní zahrady

zimní zahrada abev.cz

Hledáte způsob, jak své bydlení rozšířit a propůjčit mu úplně jiný charakter? Zvažte realizaci zimní zahrady – moderního architektonického prvku, který snoubí eleganci a funkčnost. Jde o prosklený prostor, který vám umožní zachovat letní atmosféru i v průběhu chladných měsíců.

Proč chtít zimní zahradu?

Zimní zahrady nabízí mnohostranné využití. Rozšiřují obytný prostor a jsou jako stvořené pro kvalitní odpočinek v harmonickém prostředí rostlin – ty zde lze pěstovat celoročně. Díky vhodně zvoleného nábytku a dekorací krytá zahrádka aspiruje na nejútulnější část domu. Můžete v ní celoročně trávit čas s rodinou a přáteli, pěstovat krásné rostliny a relaxovat v dokonale přirozeně osvětleném prostoru.

Mezi časté neduhy zimních zahrad dříve patřila horší regulace teploty, která se obecně týkala všech větších prosklených ploch. V současnosti se využívají materiály, jejichž tepelně izolační vlastnosti plně odpovídají vysokým standardům – kvalitní konstrukce snadno udržují optimální teplotu a nedochází k přehřívání ani prudkému ochlazení v důsledku úniku tepla.

ABEV – kvalitní zimní zahrady za přijatelnou cenu

Rozhodnete-li se pro zimní zahradu, dejte si záležet na volbě výrobce. Obraťte se na firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a dokáže vám nabídnout ideální poměr ceny a kvality. K předním českým výrobcům patří brněnská společnost ABEV s.r.o., která působí nejen v Brně a okolí, ale i celé České republice. Firma konstruuje zimní zahrady ze špičkových komponentů od renomovaných dodavatelů Schüco, Heroal a Jansen.

Součástí portfolia je také kovovýroba a zámečnictví. ABEV vyrábí ocelové konstrukce (schodiště, balkony, světlíky), kovové fasády a fasádní prvky, prosklené střechy a terasy, vstupy do budov, kovové obchodní haly a showroomy.

Chcete-li se o zimních zahradách dozvědět další informace, navštivte www.abev.cz. Na webu najdete kontaktní údaje a bohaté reference. Profesionálové z brněnské firmy dokáží vyrobit zimní zahradu libovolného tvaru a rozměrů. Dáte si říct?

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.