Recenze Twin Lotus: Přírodní thajská bylinná zubní pasta s bělícím účinkem

Recenze Twin Lotus: Přírodní thajská bylinná zubní pasta s bělícím účinkem

Toužíte po úsměvu, který by vám mohl závidět i Tom Cruise? Bílé zuby a svěží dech nejsou výsadou vyvolených – obojí můžete mít i vy. Samozřejmě za podmínky pravidelné péče a použití kvalitní zubní pasty. V případě thajské přírodní bylinné zubní pasty Twin Lotus vedle rozhodně nešlápnete. Její cena vaši peněženku nevyždímá a z bělícího efektu vám spadne čelist (jistěže obrazně). Co byste o ní měli vědět, než se ji rozhodnete vyzkoušet?

Třicet let vývoje stálo za to

Skvělé věci prý vznikají spontánně. Možná je to pravda, nicméně za nejlepšími produkty je obvykle usilovná práce a dlouhý vývoj. Thajská zubní pasta s bělícím účinkem - Twin Lotus - je výsledkem třicetiletého zkoumání ideální kombinace ingrediencí – obsahuje více než 10 léčivých bylin a umožňuje profesionální péči o chrup a dásně. V Thajsku si vysloužila přezdívku, která hovoří za vše: zubní pasta na všechny potíže dutiny ústní. Navíc neobsahuje přidaná barviva a její chuť je svěží. Výhody bělicí zubní pasty Twin Lotus v kostce:
  • V rámci nezávislých klinických testů byl prokázán pozitivní vliv na eliminaci škodlivých bakterií, které způsobují vznik zubního kazu. Twin Lotus má antibakteriální efekt a pomáhá likvidovat Streptococcus mutants – původce většiny problémů v dutině ústní.
  • Napomáhá při rozkladu plaku a zubního kamene.
  • Propůjčuje příjemný dech a redukuje nepříjemný zápach z úst.
  • Udržuje zuby a dásně v dobré kondici.
  • Odstraňuje nevzhledné skvrny od čaje, kávy a cigaret.
  • Mezi ingrediencemi nenajdete kontroverzní fluorid.

Kdy je nejvyšší čas pro Twin Lotus?

Thajskou zubní pastu doporučují mnozí specialisté na dentální hygienu i stomatologové pacientům při léčbě zánětu a krvácení dásní. Pasta pomáhá chránit zuby před zubním kazem a současně brání tvorbě dalšího plaku a zubního kamene. Pokud si nedokážete odepřít čaj, kávu či dokonce cigarety, pravděpodobně vás trápí fleky, kterých se běžnou zubní pastou nelze zbavit. Díky Twin Lotus budou vaše zuby viditelně bělejší a na první pohled zdravější. Za silné hojivé účinky vděčí obsahu léčivých bylin. Bylinná zubní pasta z Thajska je také jasnou volbou pro každého, kdo se již delší dobu snaží zbavit nepříjemného zápachu. Budete-li si jí čistit zuby pravidelně, dosáhnete dlouhotrvajícího svěžího dechu.

Pozor – výrobce upozorňuje, že pasty Original Herbal, Active Charcoal, Plus Salt a Fresh & Cool nejsou vhodné pro děti do 6 let. Pro menší děti jsou určeny dětské zubní pasty Twin Lotus.

Vyberte si přichuť podle své chuti!

Thajská zubní pasta Twin Lotus je k mání v různých variantách. Kromě Original Herbal jsou to: dětská zubní pasta Kids Orange s příchutí pomeranče, Kids Strawberry s příchutí jahod, osvěžující Fresh & Cool, Plus Salt s obsahem soli a aloe vera a velmi populární Active Charcoal s aktivním kokosovým uhlím. Kterou si vyberete vy? Všechny je najdete na twinlotus.cz. A pozor - prodejce má v nabídce zubní pasty ve dvojnásobné velikosti oproti balení běžně dostupných v lékárnách a drogeriích.

Publikováno: 12. 04. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: zubní pasta twin lotus recenze