Top 10 kuchyňských dřezů s odkapem pro rok 2017

Top 10 kuchyňských dřezů s odkapem pro rok 2017

Chcete se držet současných trendů jak v oblasti designu, tak v oblasti celkové praktičnosti? Pokud ano, vsaďte na dřezy s odkapem. Jaké jsou ty, které pro rok 2017 doporučujeme? Podívejte se společně s námi.

Franke Basis BFG 611-78 Onyx

Jednoduchý, ale přesto velmi dobrý. Tak lze charakterizovat kuchyňský dřez s okapem, který zaujme jak svou hloubkou, tak hlavně svým designem. Ve svém tmavém provedení je naprosto jedinečný.

Franke Basis BFG 611-62 Šedý kámen

Zajímavá světlá varianta dřezu, který má dostatečně velký opak a celkově zaujme i svými dalšími rozměry. Stylový dřez od vyhlášené značky, který je do moderní kuchyně jasná volba.

Blanco Zia 5 S Antracit

Tmavý dřez s dostatečně velkým odkapem, který je ideální v těch domácnostech, kde je nutné nechat oschnout velké množství nádobí. Zaujme i hloubka vany samotného dřezu.

Schock Manhattan D-100 Onyx

Zajímavá kombinace, kdy je k dispozici velká vana a spíše menší odkapávací plocha. To nabídne tento dřez, který zaujme jak tmavým provedením, tak i granitovým povrchem.

Blanco Sona 45 S Kávová

Vsaďte na unikátní barvu. Kávové provedení rozhodně nezklame nikoho. Rozměrově jde o vyváženou kombinaci prostorné vany a dostatečně velkého odkládacího prostoru.

Schock Mono D-100S Bronze

Stylový graniový dřez, který nezaujme jenom tímto materiálem, ale zaujme také svou barvou. Bronzový odstín vypadá velmi jedinečně a ve vaší kuchyňské lince se bude skvěle vyjímat.

Sinks Best 780 Titanium 72

Moderní dřez s dostatečně velkou odkapávací plochou, který umožní jak horní, tak i spodní montáž. Dále zaujme i svým titanovým odstínem.

Franke Basis BFG 611 Pískový melír

Buďte jedinečný. S tímto granitovým dřezem v zajímavé barevné kombinaci to zvládnete. Nadchne jak barvou, tak i svými rozměry, včetně praktické hloubky dřezu.

Franke Strata STG 614-78 Tmavě hnědá

Stylový dřez, který se hodí tam, kde je třeba mít dostatečnou vanu i odkapávací plochu. Navíc zaujme i svou menší hloubkou.

Franke Maris MRG 611 Onyx

Zajímavý menší dřez, který sází na kombinaci granitového provedení a černého odstínu. Kombinace, která vás zaujme na první pohled.

Publikováno: 28. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: moderní kuchyňské dřezy