Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Top 10 kuchyňských dřezů s odkapem pro rok 2017

Chcete se držet současných trendů jak v oblasti designu, tak v oblasti celkové praktičnosti? Pokud ano, vsaďte na dřezy s odkapem. Jaké jsou ty, které pro rok 2017 doporučujeme? Podívejte se společně s námi.

Franke Basis BFG 611-78 Onyx

Jednoduchý, ale přesto velmi dobrý. Tak lze charakterizovat kuchyňský dřez s okapem, který zaujme jak svou hloubkou, tak hlavně svým designem. Ve svém tmavém provedení je naprosto jedinečný.

Franke Basis BFG 611-62 Šedý kámen

Zajímavá světlá varianta dřezu, který má dostatečně velký opak a celkově zaujme i svými dalšími rozměry. Stylový dřez od vyhlášené značky, který je do moderní kuchyně jasná volba.

Blanco Zia 5 S Antracit

Tmavý dřez s dostatečně velkým odkapem, který je ideální v těch domácnostech, kde je nutné nechat oschnout velké množství nádobí. Zaujme i hloubka vany samotného dřezu.

Schock Manhattan D-100 Onyx

Zajímavá kombinace, kdy je k dispozici velká vana a spíše menší odkapávací plocha. To nabídne tento dřez, který zaujme jak tmavým provedením, tak i granitovým povrchem.

Blanco Sona 45 S Kávová

Vsaďte na unikátní barvu. Kávové provedení rozhodně nezklame nikoho. Rozměrově jde o vyváženou kombinaci prostorné vany a dostatečně velkého odkládacího prostoru.

Schock Mono D-100S Bronze

Stylový graniový dřez, který nezaujme jenom tímto materiálem, ale zaujme také svou barvou. Bronzový odstín vypadá velmi jedinečně a ve vaší kuchyňské lince se bude skvěle vyjímat.

Sinks Best 780 Titanium 72

Moderní dřez s dostatečně velkou odkapávací plochou, který umožní jak horní, tak i spodní montáž. Dále zaujme i svým titanovým odstínem.

Franke Basis BFG 611 Pískový melír

Buďte jedinečný. S tímto granitovým dřezem v zajímavé barevné kombinaci to zvládnete. Nadchne jak barvou, tak i svými rozměry, včetně praktické hloubky dřezu.

Franke Strata STG 614-78 Tmavě hnědá

Stylový dřez, který se hodí tam, kde je třeba mít dostatečnou vanu i odkapávací plochu. Navíc zaujme i svou menší hloubkou.

Franke Maris MRG 611 Onyx

Zajímavý menší dřez, který sází na kombinaci granitového provedení a černého odstínu. Kombinace, která vás zaujme na první pohled.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *