Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Regály nepatří jen do skladů, skvělou službu vám udělají i doma

Žádná domácnost není nafukovací a každý z nás dříve nebo později zjistí, že možnosti skladování jsou velmi omezené. Hromadí-li se vám doma věci, které nemáte kam uložit, měli byste se zamyslet nad celkovým uspořádáním prostoru tak, abyste maximálně využili jeho kapacitu. Perfektním, leč opomíjeným pomocníkem, mohou být regály. Fakt, že se uplatňují především ve skladech a prodejnách ještě neznamená, že si jimi nemůžete vybavit svou dílnu, garáž nebo pracovnu. Tím spíš, když si je můžete nakonfigurovat podle svých představ. Podívali jsme se na zoubek regálovým systémům, které již téměř dvacet let vyrábí společnost EU-REGALY CZ.

 

Regály, které snesou i vysoké zatížení

 

Regály do domácností jsou ideálním úložištěm lehčích a středně těžkých předmětů, které potřebujeme mít stále po ruce a nechceme je schovávat do uzavřených skříní. Nachází využití ve sklepech, komorách, spížích, garážích, a dílnách, ale stejně tak se hodí na skladování knih, dokumentů, krabic či šanonů. Jejich součástí jsou plastové police, které regálům přidávají na praktičnosti. Jsou snadno omyvatelné a rychle je můžete přestavět. Nosnost polic je poměrně vysoká a to i přesto, že jsou z plastu. Jde o tvrzený materiál, který snese zátěž od 90 do 150 kg. K mání jsou dvě barevné varianty – žlutá a modrá. Kovové regály mají celkovou nosnost přes 1 t. Pokud vám nosnost platových polic nedostačuje, můžete využít kovovou variantu, která lze s plastovou libovolně kombinovat.

 

Nakonfigurujte si sestavu na míru

 

Regály od společnosti EU-RAGALY CZ jsou důmyslně navrženy tak, aby byly lehce přestavitelné a nenáročné na manipulaci. Police lze ukládat po 3 cm v libovolných intervalech a celý systém je možno na webu eu-regaly.cz nakonfigurovat tak, aby odpovídal momentálním požadavkům na uspořádání prostoru.