Přehraj.to: Sleduj filmy online a vydělávej na nich!

Přehraj.to: Sleduj filmy online a vydělávej na nich!

Sledujete filmy online? Pokud patříte k milovníkům stříbrného plátna, přidejte si do záložek novou službu. Najdete ji na adrese prehrajto.cz (nebo na prehraj.to) a vsadíme se, že se vám bude zamlouvat. Proč byste měli věnovat pozornost projektu, který je na internetu ve stovkách identických alternativ? Především proto, že oproti konkurenci nabízí něco navíc. Nenechte se zmást prvním dojmem a začtěte se do dalších odstavců. Prozradíme vám, proč byste měli projektu věnovat pozornost i vy.

Proč sledovat filmy na Přehraj.to?

Přehraj to umožňuje komfortní sledování filmů online. Vyťukáte adresu do prohlížeče a do vyhledávacího pole zadáte název filmu nebo seriálu, který chcete shlédnout. Případně se inspirujete v některé z kategorií („nejsledovanější“ a „nejstahovanější“). Databáze souborů se každým dnem nafukuje, protože uživatelé snaživě uploadují nové. Dobrá zpráva je, že vás nikdo nebude nudit do registrace. Na filmy a seriály se můžete podívat i bez toho, byť v omezeném rozlišení. K filmům v lepší kvalitě se dostanete po založení PREMIUM účtu. Placený účet se vyplatí, protože zpřístupní stahování neomezenou rychlostí a eliminuje reklamy. Sledovat filmy v HD a Full-HD je přeci jen lepší zážitek než v nižší kvalitě. Cena PREMIUM účtu vaši peněženku nerozhodí a připlatíte-li si za delší období, získáte slevu.

Chcete vydělávat? Zapojte se do partnerského programu

Sníte o vydělávání peněz z pohodlí domova? Zapojte se do partnerského programu Přehraj.to a obdržíte vysoké provize za soubory ke stažení, které na portál přidáte. Respektive vždy, když se na vámi uploadovaný film podívají ostatní uživatelé. S trochou šikovnosti vyděláte několik set až tisíc korun měsíčně. Stačí, když přidáte divácky atraktivní obsah. Už chápete, proč byste si měli prehrajto.cz přidat na seznam oblíbených webů?

Publikováno: 30. 06. 2016

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: přehraj to | sleduj filmy online