Romantická letní dovolená ve dvojici: vyberte se na zámek

Romantická letní dovolená ve dvojici: vyberte se na zámek

Léto je čas pro odpočinek, zážitky i luxus. Proč si nedopřát vše najednou? A nemusí to být jen u moře. I v našich končinách na vás čeká spousta kouzelných míst.

Plánujete dovolenou pouze ve dvou? Jste zamilovaný pár a hledáte si romantický kout na léto? A co tak zámecký hotel? Povíme si o jednom, na kterém se vám zajisté bude líbit.

Představujeme zámek Chateau Herálec

Spojení luxusu pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátního designového ubytování, exkluzivního servisu a závanu historie spolu s kouzelným krajem Vysočiny. Toto vše najdete na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách.

Kromě toho se můžete spolehnout na špičkovou kuchyň a zrelaxovat se v zámeckých Spa by L’OCCITANE. Nechte si své tělo a duši hýčkat v luxusním prostředí našeho zámku jedinečnou přírodní kosmetikou L’OCCITANE v té nejvyšší kvalitě.

No a samotné ubytování na zámku se dá popsat následujícími slovy: noblesa, kreativita a absolutní komfort, ke kterému přispívá i speciální zámecké pillow menu. Vyspíte se zde naprosto výjimečně.

Všechno toto oceňují i turisté, cestovatelé a cestovatelské portály, díky kterým se zámek každoročně umísťuje mezi světovou špičkou v různých řebříčcích.

Letní hýčkání na zámku

Na léto je aktuální pobytový balíček Letní hýčkání. Nabízí 3 noci ve znamení odpočinku, romantických procházek, cyklistiky na zámeckých kolech nebo jen lenošení v rozkvetlé zámecké zahradě.

Bude skvěle postaráno i o vaše chuťové buňky. Zámecká restaurace Honoria má vždy nasnadě nějaký kulinářský zážitek převážně z lokálních zdrojů. V případě pěkného počasí se můžete těšit na speciální nedělní grilované snídaně z ohnivého Ofyru na zámeckém nádvoří.

K romantické procházce přírodou, nebo k vycházce kabrioletem vám rádi připravíme piknikový koš plný zámeckých dobrot.

A jaké by to bylo hýčkání bez wellness? Proto ho máte v tomto letním balíčku neomezeně. Zajděte si do bazénu pod historickými klenbami, saun (finská, bylinková, infra, parní) či vířivky ve věžičce.

Malá letní dovolená na zámku

Pokud plánujete menší letní dovolenou pro dva, něco podobného nabízí i pobytový balík Malá letní dovolená na zámku. Čtyři dny plné odpočinku, romantických procházek a lenošení na lehátku v anglickém parku... Načerpejte sílu při projížďkách na kole krásnou vysočinskou krajinou a pak se zajeďte vykoupat do některého z okolních romantických zatopených lomů. Po aktivně stráveném dni si dopřejte romantický odpočinek v soukromé vířivce se sklenkou lahodného sektu.

To zní jako ideální letní dovolená na zámku, co říkáte? Chateau Herálec má toho pro vás připraveno ještě mnohem více. Prožijte nezapomenutelné léto na zámku a vyberte se sem následně v kterémkoliv ročním období. Čekají na vás desítky pobytových balíků.

Publikováno: 17. 06. 2021

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam