Rozbité sklo uprostřed noci? Pro Pražský technický servis žádný problém

Rozbité sklo uprostřed noci? Pro Pražský technický servis žádný problém

Rozbité okno je vždy velmi nepříjemné a to nejen během chladnějších měsíců. Situaci je vždy třeba neprodleně řešit a kontakt na kvalitního sklenáře může být k nezaplacení. Bydlíte-li v Praze nebo středočeském kraji, můžete si oddechnout. Trn z paty vám vytrhnou specialisté z Pražského technického servisu s.r.o., který poskytuje v oblasti sklenářství kompletní služby.

Pražský technický servis se specializuje především na zasklívání nadrozměrných skel a skel atypických rozměrů. Sklenáři provádí také úpravu, broušení a vrtání izolačních dvojskel a protože disponují mobilní sklenářskou dílnou, mohou veškeré práce provádět přímo u klienta.

Nezáleží na tom, zda potřebujete zasklít okno, sklo u vchodových dveří nebo výlohu – na Pražský technický servis se můžete obrátit kdykoliv a to dokonce i během víkendu (bez příplatku). Sklenáři pracují rychle a kvalitně a jsou k dispozici 24 hodin denně. Kontaktovat je můžete na bezplatné lince 800 123 123.

O kvalitě služeb svědčí zvučné reference, které najdete na webu www.prahaservis.cz. Obavy z vysokých cen můžete rovnou hodit za hlavu. Na zmíněném webu je platný ceník s detailním rozpisem všech souvisejích služeb. Budete-li se službami spokojeni a rozhodnete-li se je využívat pravidelně, dostanete zákaznickou slevu. Pražský technický servis poskytuje také služby v oboru elektrikářství, instalatérství, čištění kanalizací a rekonstrukce. Za měsíc realizuje více než 500 zakázek a míra reklamací nepřekračuje 2 %. Pracovníci dbají na kvalitu, ale dojte-li přesto k pochybení nebo vadě materiálu, můžete se spolehnout na okamžitou nápravu. Pražský technický servis není jako většina ostatních řemeslnických firem – staví se ke své práci čelem a zodpovědně. Víte snad o nějakém jiném sklenářství, které vám poskytne takový servis?

Publikováno: 23. 07. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: sklenáři | sklenářství