Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Rozbité sklo uprostřed noci? Pro Pražský technický servis žádný problém

Rozbité okno je vždy velmi nepříjemné a to nejen během chladnějších měsíců. Situaci je vždy třeba neprodleně řešit a kontakt na kvalitního sklenáře může být k nezaplacení. Bydlíte-li v Praze nebo středočeském kraji, můžete si oddechnout. Trn z paty vám vytrhnou specialisté z Pražského technického servisu s.r.o., který poskytuje v oblasti sklenářství kompletní služby.

Pražský technický servis se specializuje především na zasklívání nadrozměrných skel a skel atypických rozměrů. Sklenáři provádí také úpravu, broušení a vrtání izolačních dvojskel a protože disponují mobilní sklenářskou dílnou, mohou veškeré práce provádět přímo u klienta.

Nezáleží na tom, zda potřebujete zasklít okno, sklo u vchodových dveří nebo výlohu – na Pražský technický servis se můžete obrátit kdykoliv a to dokonce i během víkendu (bez příplatku). Sklenáři pracují rychle a kvalitně a jsou k dispozici 24 hodin denně. Kontaktovat je můžete na bezplatné lince 800 123 123.

O kvalitě služeb svědčí zvučné reference, které najdete na webu www.prahaservis.cz. Obavy z vysokých cen můžete rovnou hodit za hlavu. Na zmíněném webu je platný ceník s detailním rozpisem všech souvisejích služeb. Budete-li se službami spokojeni a rozhodnete-li se je využívat pravidelně, dostanete zákaznickou slevu.

Pražský technický servis poskytuje také služby v oboru elektrikářství, instalatérství, čištění kanalizací a rekonstrukce. Za měsíc realizuje více než 500 zakázek a míra reklamací nepřekračuje 2 %. Pracovníci dbají na kvalitu, ale dojte-li přesto k pochybení nebo vadě materiálu, můžete se spolehnout na okamžitou nápravu. Pražský technický servis není jako většina ostatních řemeslnických firem – staví se ke své práci čelem a zodpovědně. Víte snad o nějakém jiném sklenářství, které vám poskytne takový servis?