Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Dámské plavky – jaké jsou trendy pro léto 2014?

Počasí s námi hraje podivnou hru. Letošní zima jakoby ani nebyla a jaro se přehouplo do léta ještě dřív, než mu zavelel kalendář. Na druhou stranu – pokud se teploty ustálí na současných hodnotách, můžeme se těšit na spoustu prosluněných dní. Chystáte-li se je prožít u bazénu nebo na pláži, máte nejvyšší čas na to, abyste si vybrala nové plavky. Nebo si snad chcete udělat ostudu v loňském modelu? Nebuďte „out“ a jděte vstříc nejnovějším trendům. Rádi vám prozradíme, jakým směrem se ubírají současné trendy.

Pláž, to je módní molo

Kde jinde ukázat svou perfektní postavu, než u vody? Pro šedé myšky je spoustu místa pod slunečníky, ale vy ostatním dokážete, že na to máte. Letos hrají prim nápadité dámské plavky, které hýří barvami a pestrobarevnými vzory. Nebojte se vsadit na originalitu, vyplatí se vám to. A pokud přeci jen sáhnete po jednobarevném modelu, vyberte si takový, který zdůrazní vaše křivky.

Mezi nejpopulárnější vzory, které letos pravděpodobně uvidíte na každém kroku, patří květiny, proužky a hvězdičky. Vypadá to, že léto bude pořádně hravé – a v případě vhodně zvolených plavek taky neobyčejně žhavé.

Dámské plavky

I sportovní look může být sexy

Pokud si pobyt u vody nedokážete představit bez sportování, budete tomu muset přizpůsobit i výběr plavek. Na druhou stranu, se není čeho bát. I sportovní plavky mohou být velmi smyslné, stačí si vybrat některý z trendy modelů. Můžete zvolit jednodílné plavky se upnutějším vrškem, nebo dvojdílnou klasiku. V případě dvojdílným plavek však doporučujeme střídmější design.

Sportovní plavky

Jak vybrat plavky a kde se po nich poohlédnout?

Předpokládáme, že letos nebudete kupovat první plavky v životě a sama dobře víte, v čem budete kus a který střih je naopak nevkus. Zohledněte typ své postavy a snažte se zvýraznit své přednosti. Nové modely pro léto 2014 si můžete prohlédnout na www.damske-plavky.biz. V katalogu najdete jedno i dvojdílné plavky, sportovní plavky, tankiny a v neposlední řadě i plavky nadměrných velikostí. Tak na co ještě čekáte? Hurá pro plavky a pak k vodě!