Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Nadměrná přeprava? S Easy Logistics je snadná a bezproblémová

Dostat zásilku z bodu A do bodu B je každodenní rutinou neuvěřitelného množství speditérů. Zkušenostmi s nadrozměrnými břemeny však disponuje jen hrstka. K tomu, aby bylo přepraveno těleso nestandardních rozměrů a váhy, jsou navíc zapotřebí adekvátní technika, důmyslná logistika, a navrch i trochu administrativy, protože bez příslušných povolení mohou správní orgány za nadměrnou přepravu uložit pokutu ve výši až půl milionu korun. S tím si nemusíte lámat hlavu, pokud se obrátíte na Easy Logistics.

Spediční firma Easy Logistics se zabývá především klasickou kamionovou přepravou, nicméně právě komplexní přeprava nadrozměrných zásilek tvoří významnou část jejího portfolia. Tým odborníků k ní přistupuje individuálně a každému odběrateli nabízí optimální řešení s ohledem na zachování nízkých nákladů.

Jak velká může nadrozměrná zásilka být?

Nadměrná přeprava se nejčastěji týká stavebních strojů, pásové a kolové techniky, konstrukcí, rámů, turbín, trafostanic, zemědělských strojů, ale i jiných výrobků se segmentu strojírenství. Easy Logistics disponuje speciálními návěsy, které jsou připraveny na transport výrobků rozmanitých rozměrů (zboří může být široké, dlouhé i vysoké) a váhy až do 53 t. Maximální délka může činit až 22 m, šířka je limitována 6 m. Přepravce využívá tahače značky Volvo a portálové návěsy značek Broshius, Faymonville a Schwarzmüller.

Vnitrostátní i zahraniční nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava může být realizována v rámci České republiky i v jednotlivých evropských zemích. Doprovázejí ji zkušení a velmi dobře jazykově vybavení dispečeři, kteří jsou ve spolupráci s partnerskými zahraničními subjekty schopni získat veškerá potřebná povolen, zajistit průzkum a stanovení optimální trasy, náklad pojistit a v případě potřeby jej uskladnit.

Chcete se o nadměrné přepravě dozvědět další informace, případně rovnou rezervovat konkrétní termín přepravy? Využijte poptávkový formulář a objednejte si spediční služby na easylogistics.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *