Eventy, firemní akce a konference v Praze na originálním místě jezdeckého areálu Chuchle Arena Praha

Eventy, firemní akce a konference v Praze na originálním místě jezdeckého areálu Chuchle Arena Praha

Kdo by neznal dostihové závodiště Velká Chuchle, které se řadí více než 100 let k našim nejvýznamnějším? V současné době se již nejedná čistě o sportoviště, nýbrž nabývá podoby multifunkčního areálu, jenž kromě koňských sportů nabízí prostory pro pořádání nejrůznějších akcí. Seznamte se s originálním zázemím Chuchle Arena Praha.

Ideální místo nejen pro firemní eventy

Vnitřní i venkovní prostory v areálu Chuchle Areny Praha jsou ve sportovní, ale též mimosportovní termíny otevřeny všem - firmám, skupině přátel, rodinám. Eventy v Praze zažijete v osobitém a neopakovatelném prostředí, které je nabito proslulou dostihovou atmosférou. Je to to pravé pro vaši firemní akci či neformální rodinnou sešlost. Budou pro vás připraveny technicky vybavené prostory, venkovní strečové stany, catering a food trucky. Samozřejmostí je rovněž zajištění ubytování, parkování a doprovodných programů.

Pro konference, školení a semináře

Konferenční prostory Praha lze zajistit venku i vevnitř. Chuchle Arena Praha vám nabídne příjemné salonky o rozloze 25 m2 nebo 90 m2 včetně prostorné terasy, odkud se vám naskytne překrásný výhled na závodiště. K základnímu technickému vybavení patří projektor, plátno, ozvučení a wi-fi. Co se týče venkovních prostor, zázemí vám poskytnou stany o rozloze 722 m2 či 450 m2. Samozřejmostí je zajištění báječného rautu, kde ochutnáte výtečné speciality.

Učiňte z firemní akce nezapomenutelný zážitek

V areálu Chuchle Areny lze pojmout firemní akce v Praze vskutku originálním způsobem. Uvnitř se nacházejí revitalizované prostory v saloncích, derby klubu, prezidentském apartmá, hotelovém lobby a sázkových halách. Venku kromě stanů se nabízí prostory též v sázkové hale a restauraci, kolbišti a jezdecké hale.

Publikováno: 26. 06. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam