Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Ruce jsou vaší vizitkou. Zaslouží si královskou péči!

Ruce dostávají během zimy zabrat. Proto je důležité, abyste péči o ně věnovali mnohem více pozornosti než obvykle. Se zdravýma a pěstěnýma rukama vzbudíte u ostatních obdiv, se suchýma a unavenýma nikoliv. Péče o ruce se souhrnně nazývá manikura a zahrnuje především čištění nehtů, jejich zarovnání a odstraňování odumřelé kůže z okolí. V rámci komplexní péče však nesmíte dbát jen o nehty, ale o ruce jako celek. Je třeba si uvědomit, že jde o dlouhodobý proces a nikoliv jednorázovou akci. Prozradíme vám, na co si dát pozor a jak dosáhnout perfektního výsledku.

Krém jako kladivo na suchou pokožku

Alfou a omegou je výběr vhodné kosmetiky. V průběhu dne se vám bude hodit hydratační krém, který nezanechává mastné otisky. Kdykoliv budete mít pocit, že jsou vaše ruce vysušené, aplikujte tenčí vrstvu krému. Nezapomeňte dobře vmasírovat (pro lepší cirkulaci krve). Na noc se nezdráhejte sáhnout po mastnějším krému. Skvělou volbou je klasický heřmánkový krém na ruce od enii-nails.

Blahodárné účinky parafínu

Další oblíbenou procedurou, kterou byste neměli opomínat, jsou parafínové zábaly na ruce. Parafín je speciální vosky získaný z ropy a umí skvěle zadržovat a předávat teplo. Díky parafínu dochází k prokrvení pokožky, uvolnění svalů a kloubů, příjemnému prohřátí pokožky, jejímu vypnutí a zjemnění a v neposlední řadě k vyživení a zpevnění nehtů. Parafínová lázeň probíhá v parafínové vaně, kterou seženete již od pár set korun.

Přírodní nehty upravujte jemným pilníkem

V souvislostí s péči o přírodní nehty nelze nezmínit pilování zvrásněných nebo nedostatečně hladkých nehtů. Používejte jemný pilník s minimální hrubostí. Neocenitelným pomocníkem jsou malé pilníčky P-shine od enii-nails.

Tip: Špičkové produkty pro péči o ruce a nehty seženete na www.enii-nails.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *