S elektřinou si není radno zahrávat

S elektřinou si není radno zahrávat

Potřebujete někoho, kdo by vám pomohl s jakoukoliv činností v oboru elektroinstalace? Někoho, kdo své práci skutečně rozumí a přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně? V tom případě se neváhejte obrátit na společnost ELEKTROS s.r.o., která na trhu působí již od roku 1994 a disponuje kvalitním vybavením a vlastní dílnou. Důvod, proč v souvislosti s elektroinstalací využít profesionální služby, je na první pohled zřejmý. Na rozdíl od jiných oborů je nezbytná vysoká míra odbornosti. Svěříte-li tak citlivou záležitost, jakou elektroinstalace bezesporu je, fušerovi, mohli byste později hořce litovat.

Svěřte své rozvody profesionálům

ELEKTROS vám bude nápomocná v případě jakékoliv elektroinstalace. Portfolio služeb je velmi pestré a nezáleží na tom, zda zrovna stavíte nebo rekonstruujete, výsledná kvalita služeb je zaštítěna certifikací a osvědčením, kteří se pyšní jednotliví pracovníci. I ti se samozřejmě chlubí dlouholetou působností v oboru a bohatými zkušenostmi.

Elektromontáže, revize i instalace zabezpečovacích systémů

Kromě kompletní palety elektromontáže slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace společnost dodává a samozřejmě i montuje bytové rozvodnice, elektroměrové rozvaděče, průmyslové rozvaděče a to nejen pro Prahu a okolí. Mimo jiné poskytuje EZS (elektronické zabezpečení objektů a majetku proti krádeži), kamerový monitorovací systém a EPS (protipožární zabezpečení). To vše od počátečního individuálního návrhu, přes zajištění materiálů, následnou montáž a začištění. Samozřejmostí jsou i revize elektro přípojek pro ČEZ a Pre Praha, revize elektrospotřebičů, hromosvodů, ručního nářadí a zařízení do 1000V. Pokud se v oboru neorientujete a nejste si jistí optimálním řešením, můžete využít odborného poradenství, prostřednictvím kterého se dozvíte vše potřebné. Ceny jsou i navzdory kvalitě nízké a práce vždy vykonána k naprosté spokojenosti zákazníka. Další důležité informace najdete přímo na webu elektrospraha.cz.

Publikováno: 24. 04. 2013

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: elektromontáže | elktroinstalace | revize elektro