Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Chcete oslovit až 2 miliony lidí měsíčně? Zkuste to zdarma na Megainzerci!

Chystáte se inzerovat, ale neradi byste vyhodili spoustu peněz za neefektivní inzerci, která k ničemu nevede? Máme pro vás dobrou zprávu. Objevili jsme portál, na kterém to opravdu žije. Líbilo by se vám oslovit až 2 000 000 (slovy dva miliony!) zákazníků měsíčně? Že se ptáme…

Když inzerovat, tak jednou a pořádně

Český internet je zaplaven inzertními servery, což sice na první pohled vypadá jako dostatek příležitostí, ale opak je pravdou. Co na tom, že na možnost inzerce narazíte na každém rohu, když si váš inzerát téměř nikdo nepřečte? Vystačíte si s jedinou, ale o to kvalitnější nabídkou. Zkuste to na zavedeném inzertním portálu Megainzerce.cz, na který měsíčně zavítá až půl milionu návštěvníků.

A proč jsme v úvodu zmínili, že se váš inzerát dostane na oči až dvěma milionům uživatelům? Nelhali jsme. Megainzerce.cz je totiž propojena s několika dalšími inzertními portály a navíc je velmi dobře optimalizována pro vyhledávače. Váš inzerát bude zveřejněn bez zbytečné prodlevy a osloví obrovské množství potencionálních zákazníků. Součástí portálu je i bazar.

Kvalitní inzerce je zdarma, zaplatíte pouze za zvýhodnění

Megainzerce.cz dokazuje, že špičková inzerce nemusí stát majlant. Inzerát můžete vložit bezplatně a zaplatíte-li si VIP tarif (pouze 100 Kč měsíčně), dostane se vám prémiových služeb v podobě zobrazení inzerátu na hlavní straně, možnost hromadného vkládání inzerátů, export na partnerské portály, odkaz na webové stránky a statistiky inzerátů. A to je za cenu čtyř čepovaných piv slušné, nebo ne? A aby toho nebylo málo, můžete si připlatit také za zvýraznění a topování inzerátu.

Všechny inzeráty (tedy jak neplacené, tak VIP), jsou přehledně řazeny v kategoriích a uživatelé je mohou filtrovat dle lokality. Na megainzerce.cz lze jednoduše prodávat zboží a nabízet služby. Efektivnější inzerce zdarma na českém internetu pravděpodobně není…