Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Chcete oslovit až 2 miliony lidí měsíčně? Zkuste to zdarma na Megainzerci!

Chystáte se inzerovat, ale neradi byste vyhodili spoustu peněz za neefektivní inzerci, která k ničemu nevede? Máme pro vás dobrou zprávu. Objevili jsme portál, na kterém to opravdu žije. Líbilo by se vám oslovit až 2 000 000 (slovy dva miliony!) zákazníků měsíčně? Že se ptáme…

Když inzerovat, tak jednou a pořádně

Český internet je zaplaven inzertními servery, což sice na první pohled vypadá jako dostatek příležitostí, ale opak je pravdou. Co na tom, že na možnost inzerce narazíte na každém rohu, když si váš inzerát téměř nikdo nepřečte? Vystačíte si s jedinou, ale o to kvalitnější nabídkou. Zkuste to na zavedeném inzertním portálu Megainzerce.cz, na který měsíčně zavítá až půl milionu návštěvníků.

A proč jsme v úvodu zmínili, že se váš inzerát dostane na oči až dvěma milionům uživatelům? Nelhali jsme. Megainzerce.cz je totiž propojena s několika dalšími inzertními portály a navíc je velmi dobře optimalizována pro vyhledávače. Váš inzerát bude zveřejněn bez zbytečné prodlevy a osloví obrovské množství potencionálních zákazníků. Součástí portálu je i bazar.

Kvalitní inzerce je zdarma, zaplatíte pouze za zvýhodnění

Megainzerce.cz dokazuje, že špičková inzerce nemusí stát majlant. Inzerát můžete vložit bezplatně a zaplatíte-li si VIP tarif (pouze 100 Kč měsíčně), dostane se vám prémiových služeb v podobě zobrazení inzerátu na hlavní straně, možnost hromadného vkládání inzerátů, export na partnerské portály, odkaz na webové stránky a statistiky inzerátů. A to je za cenu čtyř čepovaných piv slušné, nebo ne? A aby toho nebylo málo, můžete si připlatit také za zvýraznění a topování inzerátu.

Všechny inzeráty (tedy jak neplacené, tak VIP), jsou přehledně řazeny v kategoriích a uživatelé je mohou filtrovat dle lokality. Na megainzerce.cz lze jednoduše prodávat zboží a nabízet služby. Efektivnější inzerce zdarma na českém internetu pravděpodobně není…