Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Nejkvalitnější razítka na trhu? TRODAT a COLOP!

Jsou věci, bez kterých se v kanceláři (a nejen v ní) neobejdete. Patří mezi ně i razítka a pokud s těmi stávajícími nejste spokojeni, měli byste se poohlédnout po takovém, které vám bude dobře a velmi dlouho sloužit. My vás nasměrujeme na to nejlepší, co je v daném segmentu k mání. Jde o razítka TRODAT a COLOP, která si můžete nakonfigurovat podle svých představ pěkně z pohodlí domova.

Levná razítka se mohou prodražit

Není razítko jako razítko a podobně jako u jiných kancelářských pomůcek platí, že nejnižší cena neznamená výhodný nákup. E-shopy, které nabízí razítka za výrazně nižší cenu než je obvyklý průměr, zákazníkům často dodávají použité strojky. Použité, ale stejně tak i neznačkové strojky nemají takovou výdrž a je téměř jisté, že brzy budete muset nákup opakovat. Dalším důvodem přehnaně nízké ceny bývá vysoké poštovné.

A právě proto jsme zakotvili na www.profirazitka.cz. Prodejce se v oboru pohybuje dostatečně dlouhou dobu a dlouhodobě spolupracuje s menšími i velkými zákazníky. Nabízí široké spektrum produktů jako textová, datumová, kapesní a sestavovací razítka a nechybí ani libůstky v podobě razítek v propisce (stamp writer).

Výroba razítka TRODAT a COLOP online

V úvodu jsme zmínili, že si své razítko můžete nakonfigurovat tak, jak uznáte za vhodné. Na základě typu razítka si můžete v konfigurátoru zadat text, typ písma (font), velikost, zvýraznění kurzívou nebo tučné písmo, ale také obrázek nebo typ rámečku (klasický, zaoblené rohy nebo dvojitá čára). Razítko TRODAT a COLOP je navíc k mání v rozličných barevných variantách a i ty lze v konfigurátoru nastavit.

Razítka se samozřejmě neskládají jen ze strojků TRODAT a COLOP, ale také z textových desek (štočků). Ty se vyrábí nejmodernější laserovou technologií, která zaručuje nejvyšší kvalitu.

Při objednávce razítek TRODAT a COLOP v ceně nad 200 Kč nebudete muset platit poštovné a v případě nespokojenosti dostanete své peníze zpět.