Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nejkvalitnější razítka na trhu? TRODAT a COLOP!

Jsou věci, bez kterých se v kanceláři (a nejen v ní) neobejdete. Patří mezi ně i razítka a pokud s těmi stávajícími nejste spokojeni, měli byste se poohlédnout po takovém, které vám bude dobře a velmi dlouho sloužit. My vás nasměrujeme na to nejlepší, co je v daném segmentu k mání. Jde o razítka TRODAT a COLOP, která si můžete nakonfigurovat podle svých představ pěkně z pohodlí domova.

Levná razítka se mohou prodražit

Není razítko jako razítko a podobně jako u jiných kancelářských pomůcek platí, že nejnižší cena neznamená výhodný nákup. E-shopy, které nabízí razítka za výrazně nižší cenu než je obvyklý průměr, zákazníkům často dodávají použité strojky. Použité, ale stejně tak i neznačkové strojky nemají takovou výdrž a je téměř jisté, že brzy budete muset nákup opakovat. Dalším důvodem přehnaně nízké ceny bývá vysoké poštovné.

A právě proto jsme zakotvili na www.profirazitka.cz. Prodejce se v oboru pohybuje dostatečně dlouhou dobu a dlouhodobě spolupracuje s menšími i velkými zákazníky. Nabízí široké spektrum produktů jako textová, datumová, kapesní a sestavovací razítka a nechybí ani libůstky v podobě razítek v propisce (stamp writer).

Výroba razítka TRODAT a COLOP online

V úvodu jsme zmínili, že si své razítko můžete nakonfigurovat tak, jak uznáte za vhodné. Na základě typu razítka si můžete v konfigurátoru zadat text, typ písma (font), velikost, zvýraznění kurzívou nebo tučné písmo, ale také obrázek nebo typ rámečku (klasický, zaoblené rohy nebo dvojitá čára). Razítko TRODAT a COLOP je navíc k mání v rozličných barevných variantách a i ty lze v konfigurátoru nastavit.

Razítka se samozřejmě neskládají jen ze strojků TRODAT a COLOP, ale také z textových desek (štočků). Ty se vyrábí nejmodernější laserovou technologií, která zaručuje nejvyšší kvalitu.

Při objednávce razítek TRODAT a COLOP v ceně nad 200 Kč nebudete muset platit poštovné a v případě nespokojenosti dostanete své peníze zpět.