Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Potřebujete bezhotovostně opravit autosklo?

Měli jste autonehodu, nebo vám přední sklo rozbil odražený kamínek? Pakliže hledáte servis, kde vám provedou výměnu autoskla, obraťte se na profesionály, kteří se mohou pochlubit prvotřídní kvalitou, rychlostí a možností bezhotovostní opravy. AUTOSKLO EXPRESS je síť autorizovaných autosklo servisů, které najdete v nákupních centrech v Praze. Co všechno Vám mohou servisy společnosti Expression s.r.o. nabídnout? Je toho mnohem víc, než jen rutinní výměna autoskla.

 

AUTOSKLO EXPRESS je autorizovaný smluvní servis České pojišťovny a dalších velkých pojišťoven. Výměnou autoskla neriskujete a máte jistotu expresní a bezhotovostní výměny, kterou v jiných servisních nedostanete. Služby zahrnují také kompletní vyřízení pojistné události, což vám ušetří spoustu starostí. Do autosklo servisu můžete zavítat každý den, otevřeno je 12 hodin denně a navíc zde můžete pohodlně zdarma zaparkovat. Výměna autoskla je okamžitá, všechna jsou skladem. Ať už sháníte zadní autosklo či čelní sklo Octavia, vždy si můžete být jistí, že se jedná  o kvalitní a originální výrobky od prvododavatelů.

 

 

Toužíte po luxusním vzhledu vašeho vozu? Využijte možnosti tónování skla, které autu dodá elegantní vzezření. AUTOSKLO EXPRESS provádí tónování a ztmavení skla, ale také montáže nerozbitných autoskel. K tónování jsou používána výhradně špičkové protisluneční autofólie, které jsou homologované a atestované. Navíc nebude třeba skla demontovat, technici provádí tónování přímo na vozidle. Ušetřete svůj čas i peníze a důvěřujte profesionálům, kteří se postarají o kompletní servis výměny autoskla. Už žádné běhání po pojišťovnách a vyřizování pojistné události. Jednoduše si necháte vyměnit skla a odjedete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *