Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Se zahradní technikou Husqvarna je údržba zahrady hračka

Chcete, aby se vaše zahrada stala terčem obdivu všech sousedů i náhodných kolemjdoucích? Představte si, že vám před domem vyroste harmonická oáza, na které budete trávit spoustu času relaxací… O to se však budete muset zasloužit! Aby zahrada umocnila celkový dojem z vašeho bydlení, nemusí na ni vyrůstat exotické rostliny. Stačí, když nepodceníte základní věci a postaráte se o úklid nepořádku a pravidelnou údržbu trávníku. A to dá rozum, že se neobejdete bez praktických pomocníků, kteří vám ušetří spoustu času a práce. Prozradíme vám, proč se rozhodnout pro zahradní techniku značky Husqvarna.

Kdo šetří, má zatři – známé přísloví bohužel v souvislosti se zahradními stroji neplatí. Ty jsou sice k mání za pár korun, ale tomu odpovídá i jejich výkon a životnost. Nechcete-li ve finále investovat podstatně vyšší částku a arzenál zahradní techniky pravidelně obměňovat, vsaďte na kvalitu a renomé značky Husqvarna. Věděli jste, že patří mezi nejstarší firmy na světě a v vznikla již v 17. století? Sekačky na trávu, motorové pily, traktory a křovinořezy se opírají o dlouholeté zkušenosti s vývojem a testováním. Vždyť kterou jinou značku zahradní techniky znají i lidé, kteří nikdy na zahradě nepracovali?

Rozhodnete-li se pro špičkové stroje Husqvarna, pořiďte si je u některého z autorizovaných prodejců. Příkladem budiž Jiří Křapáček, který provozuje prodejnu v pražských Průhonicích. Zajišťuje kompletní servis od A do Z a dlouhodobě spolupracuje i s Pražským hradem.

Nechte si poradit optimální řešení – odborníci z firmy Jiřího Křapáčka vám rádi doporučí zahradní techniku, která vám udělá skvělou službu. Ti nejnáročnější zákazníci mohou využit službu „Husqvarna do domu“, která spočívá v dopravení stroje až domů a následné prezentaci. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a nadstandardní služby v podobě uskladnění přes zimu, seřízení sekačky a další.

Chcete-li si práci na zahradě užít, nemáte na vybranou. Se značkou Husqvarna a servisem autorizovaného prodejce bude i vaše zahrada vypadat k světu!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *