Užijte si s dětmi advent!

Užijte si s dětmi advent!

Každoroční vánoční shon nás pohltí na maximum, a často v něm zapomínáme na nejmladší členy rodiny. Jenomže tak nevědomky učíme naše nejmenší, že tato doba je o stresu, shánění dárků, hledání stromečku a neustálého pracovního kolotoče. Zastavte se a alespoň část adventního času věnujte dětem a celkové pohodě!

Perníčky a další dobroty

Pečení by mělo přinášet radost! Pokud nepatříte mezi pekařské milovnice, ale rády byste dětem dopřály trochu té tradiční zábavy, můžete si ušetřit spoustu času buď již hotovým těstem, které seženete v obchodech, či dokonce můžete sáhnout po upečených perníčcích, které s dětmi je pouze dozdobíte. I cukrová poleva se dá zakoupit v praktických plastových aplikátorech v různých barvách. A máte o program na příjemné nedělní odpoledne vystaráno!

Pějte koledy

Věříme, že pokud se pečlivě zamyslíte, přijdete jen na dvě chvíle, kdy si vlastně z plných plic s dětmi zazpíváte. A to je v létě u kytary a v zimě u stromečku. Je škoda přijít o chvíle, kdy jsou vaše ratolesti malinké a jsou ochotny si s vámi ještě zapět Nesem vám noviny, či Půjdem spolu do Betléma. Ty starší naveďte klidně na modernější songy českých zpěváků. I to je v pořádku! Důležité je se uvolnit, pobavit a naladit na tu správnou notu.

Dopis ježíškovi!

Nepodceňujte přání dětská, ale ani ta dospělácká. Takové tajemné psaní, které namalujete, napíšete a dáte za okno, může za jeden veselý večer zhotovit celá rodina. To se pak hned jinak nakupují dárky. A pokud v korespondenci pro Ježíška najdete položku ,,nějaká maličkost“ či ,,originální dárek“, pak pro vás máme tip! Mrkněte na onglazz.cz, kde si zaručeně vyberete to pravé! Třeba oblíbená vzpomínka z dovolené vašeho dítka jako fotografie ve skle se spotify motivem milované písničky bude určitě jeden z obsahů vánočních balíčků, který vzbudí mnohé ohlasy od celého podstromečkového osazenstva. A nezapomínejte v průběhu adventu vše zaznamenávat fotografiemi – stavění sněhuláka, rodinný výšlap či nákup kapříka, ať máte další rok u čeho vzpomínat!

Publikováno: 06. 12. 2021

Kategorie: Děti

Autor: Adam