Váš byznys musí být vidět. Pomůže vám brněnská tiskárna K+L!

Váš byznys musí být vidět. Pomůže vám brněnská tiskárna K+L!

Chcete být úspěšní? V tom případě nestačí, abyste byli jen nejlepší. Musíte být vidět a rozšiřovat povědomí o svém brandu. Způsobu je velmi mnoho a pokud jste se doposud orientovali jen na online marketing, možná byste měli pole působnosti rozšířit i do „normálního“ světa. Billboardy, plakáty, letáčky a další formy propagace jsou stále velmi účinné a mohou vám přinést nečekané výsledky. Máte-li za to, že je tisk plakátů, vizitek, billboardů a dalších propagačních materiálů zbytečně nákladný a tedy i neefektivní, zřejmě jste doposud nenatrefili na někoho, kdo vám nabídne přijatelnou cenu. Ideální partner by však měl poskytovat komplexní služby a tedy nejen samotný tisk, ale také realizaci grafického návrhu. Důvod je prostý – poměrně často se stává, že klient tiskárně nedodá návrhy v požadované kvalitě a výsledek není stoprocentní.

Digitální, nebo offsetový tisk?

Pro větší množství kusů je ideální offsetový tisk, jehož výhodou je vysoká kvalita tisku a vysoká produktivita. Menší náklady je ideální tisknout digitálně. Výhoda digitálního tisku spočívá v možném dotisku v identické kvalitě. Nechcete-li zbytečně skladovat materiály, pro které momentálně nemáte využití, pak je digitální tisk vhodný i pro vás.

Spolupracujte s profesionály

Hledáte-li někoho, na koho se můžete vždy plně spolehnout, obraťte se na brněnskou tiskárnu K+L, která používá digitální i offsetový tisk. Nabízí to, co vyžadujete – nízkou cenu a přesto vysoce kvalitní tisk. V závislosti na vašem produktu a požadovaném množství vám odborníci nabídnou nejlepší možné řešení a nezáleží na tom, jestli potřebujete samolepky nebo billboard. Tiskárna K+L tiskne všechny typy tiskovin, ale také textil, autoplachty, bannery atd. Ucelenou nabídku najdete na webu www.digitalnitisk-brno.cz. Zmínili jsme, že ideální tiskárna nabízí kompletní služby a právě to je devizou tiskárny K+L. V rámci realizace na klíč můžete využít možnost tvorby prvotního návrhu, tisku, ale také dopravy až na místo určení. Fakt, že nejste z Brna, nehraje roli. Tiskárna K+L spolupracuje také s klienty v zahraničí a ke každé zakázce přistupuje individuálně.

Publikováno: 12. 01. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: tisk brno | tisk fotek | tisk plakátů | tiskárna brno