Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Váš byznys musí být vidět. Pomůže vám brněnská tiskárna K+L!

Chcete být úspěšní? V tom případě nestačí, abyste byli jen nejlepší. Musíte být vidět a rozšiřovat povědomí o svém brandu. Způsobu je velmi mnoho a pokud jste se doposud orientovali jen na online marketing, možná byste měli pole působnosti rozšířit i do „normálního“ světa. Billboardy, plakáty, letáčky a další formy propagace jsou stále velmi účinné a mohou vám přinést nečekané výsledky.

Máte-li za to, že je tisk plakátů, vizitek, billboardů a dalších propagačních materiálů zbytečně nákladný a tedy i neefektivní, zřejmě jste doposud nenatrefili na někoho, kdo vám nabídne přijatelnou cenu. Ideální partner by však měl poskytovat komplexní služby a tedy nejen samotný tisk, ale také realizaci grafického návrhu. Důvod je prostý – poměrně často se stává, že klient tiskárně nedodá návrhy v požadované kvalitě a výsledek není stoprocentní.

Digitální, nebo offsetový tisk?

Pro větší množství kusů je ideální offsetový tisk, jehož výhodou je vysoká kvalita tisku a vysoká produktivita. Menší náklady je ideální tisknout digitálně. Výhoda digitálního tisku spočívá v možném dotisku v identické kvalitě. Nechcete-li zbytečně skladovat materiály, pro které momentálně nemáte využití, pak je digitální tisk vhodný i pro vás.

Spolupracujte s profesionály

Hledáte-li někoho, na koho se můžete vždy plně spolehnout, obraťte se na brněnskou tiskárnu K+L, která používá digitální i offsetový tisk. Nabízí to, co vyžadujete – nízkou cenu a přesto vysoce kvalitní tisk. V závislosti na vašem produktu a požadovaném množství vám odborníci nabídnou nejlepší možné řešení a nezáleží na tom, jestli potřebujete samolepky nebo billboard. Tiskárna K+L tiskne všechny typy tiskovin, ale také textil, autoplachty, bannery atd. Ucelenou nabídku najdete na webu www.digitalnitisk-brno.cz.

Zmínili jsme, že ideální tiskárna nabízí kompletní služby a právě to je devizou tiskárny K+L. V rámci realizace na klíč můžete využít možnost tvorby prvotního návrhu, tisku, ale také dopravy až na místo určení. Fakt, že nejste z Brna, nehraje roli. Tiskárna K+L spolupracuje také s klienty v zahraničí a ke každé zakázce přistupuje individuálně.