Sháníte nový fotoaparát, fotopast nebo příbuznou techniku?

Sháníte nový fotoaparát, fotopast nebo příbuznou techniku?

Některé věci se v hypermarketech nenakupují. Respektive by se nakupovat neměly, a to hned z několika důvodů. Jednak proto, že hypermarketoví prodavači nejsou tak kvalifikovaní, aby zákazníkům dokázali poradit ohledně výběru. Za druhé kvůli omezené nabídce a za třetí z důvodu nevýhodných cen. V souvislosti s fotoaparáty a příslušenstvím, fotopastmi, termokamerami, drony a a podobným sortimentem se jednoznačně vyplatí kontaktovat profesionály. Pokud ve svém okolí nikoho takového nemáte, obraťte se na specializovaný obchod Foto Málek, se kterým trvale spolupracují stovky firem a tisíce spokojených zákazníků.

Vítejte u specialisty, který se vám bude věnovat

Sháníte nový fotoaparát? V případě Foto Málek jste na správné adrese. Digitální fotoaparáty značky Pentax patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu této techniky k mání. Veškeré výrobky disponují českým menu a návody v českém jazyce a pokud manuál náhodou ztratíte, prodejce vám kdykoliv zašle nový. Zboží pochází od oficiálních dovozců pro český trh a samozřejmě na něj získáte záruku po dobu min. 24 měsíců.

Digitálními aparáty to teprve začíná...

Sortiment je vskutku široký a momentálně čítá přes 32 renomovaných značek a téměř 3000 produktů. Za zmínku stojí například fotopasti Bunaty a ScoutGuard, noční vidění značek Night Pearl, Armasight a Yukon Photon, cyklosvítilny, dálkoměry, GPS navigace, drony a další. Zboží je dostupné za výhodné ceny a běžně k dostání se slevou ve výši 2 – 15 %. Foto Málek zároveň nabízí čištění těl a čipů D-SLR, čištění těl a skel objektivů. Pan Málek přistupuje ke zákazníkům individuálně a vždy ochotně poradí s výběrem. Velmi rychle reaguje na e-maily a zákazníci na něj nedají dopustit. Nevěříte? Začtěte se do stovek recenzí na serveru Heureka a udělejte si o prodejci obrázek sami. A pozor, vybrané fotopasti. digitální fotoaparáty a videorekordéry si můžete i zapůjčit! Více na www.fotomalek.cz.

Publikováno: 10. 03. 2016

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: digitální fotoaparáty pentax | fotopasti