Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Když vás zlobí turbo, obraťte se na odborníky

Pokud vaše auto bezdůvodně ztrácí výkon, mohlo by se jednat o vadné turbodmychadlo. Poměrně jednoduchý mechanismus (turbo se skládá z turbíny a kompresoru) plní v moderních spalovacích motorech veledůležitou funkci – tím, že do motoru přidává vzduch, mu přidává na výkonu, točivém momentu a účinnosti. Zároveň snižuje spotřebu a emise. Životnost turba je samozřejmě omezená a po určité době se opotřebuje. A vám nezbude, než ho nechat opravit, nebo koupit nové. Chcete-li, aby byl váš vůz fit v rekordně krátkém čase a pokud možno za bezkonkurenční cenu, obraťte se na společnost TURBINY CZ s.r.o.

TURBINY CZ s.r.o. nabízí kompletní servis – prodej nových turbodmychadel, oprava poškozených i repase. Firma disponuje moderním zázemím a díky letitým zkušenostem v oboru si hravě poradí s téměř jakoukoliv závadou.

Rozhodnete-li se pro nové turbo, budete ho mít doma do druhého dne. Prodejce má turba i náhradní díly skladem a expeduje je okamžitě. Budete-li mít cestu kolem některého ze mnoha výdejních skladů či provozoven, můžete si zboží vyzvednout i osobně.

Nabídka turbodmychadel čítá turbodmychadla od renomovaných výrobců jako Borg Warner Turbo System, Garrett, IHI, Holset, Mitsubishi, Schwitzer nebo Toyota. Zajímají-li vás konkrétní značky automobilů, pro které u prodejce seženete turbo, podívejte se na aktuální katalog pro rok 2015. Najdete ho na www.turbiny.cz. V nabídce jsou také náhradní díly a opravné sady.

Pokud v katalogu nenajdete turbodmychadlo pro váš vůz, neváhejte společnost TURBINY CZ kontaktovat. Prodejce je schopen zajistit veškeré typy turbodmychadel – na objednávku i pro netradiční vozy.

Další možností je oprava vašeho stávajícího turba. I ta proběhne bleskově – turbodmychadlo ve stoprocentním stavu budete mít zpátky do 24 hodin či dokonce na počkání. Rychlá je také repase starého turba za nové – obvykle probíhá do druhého dne.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *