Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Sifon je mrtvý, ať žije SodaStream

Přemýšlíte nad praktickým dárkem, ze kterého by měla radost celá rodina? Pokud si potrpíte na vynikající perlivou limonádu a chcete ji mít neustále po ruce, mohl by se vám do kuchyně hodit přístroj, který vzbudil nadšení po celém světě. SodaStream v nás evokuje vzpomínku na kdysi populární sifon. Posuďte sami.

SodaSteram – sifon nové generace

Přístroje SodaStream umí jen jedno, zato však velmi dobře – vyrábí vynikající perlivé nápoje. Vypadají stylově a v kuchyni vám určitě neudělají ostudu. Jsou vybaveny vyměnitelnými tlakovými bombičkami, které do vody dodávají oxid uhličitý. A díky tomu mají nápoje Soda Stream nezaměnitelnou chuť. Přístroje jsou k mání v mnoha variantách a to jako FIZZ, GENEZIS a JETT. Všechny pracují na ryze mechanickém principu a objedete se proto bez baterií a elektrické energie. Liší se od sebe designovým provedením, při čemž GENEZIZ je navíc vybaven digitálním displayem s technologií Fizz Chip. Ta obsahuje pětiúrovňový indikátor, díky kterému budete mít přehled o spotřebě plynu a tříúrovňový indikátor zobrazující dosaženou úroveň sycení nápoje.

Připravit sodovku nebylo nikdy tak jednoduché

Samotná příprava nápoje přitom nemůže být jednodušší. Stačí naplnit lahev studenou vodou z kohoutku a našroubovat ji do přístroje. Stisknutím tlačítka poté dojde k nasycení vody CO2 a je jen na vás, zda do nápoje přidáte některý z mnoha sirupů, nebo si ho vychutnáte „čistý“. Sirupy Soda Stream jsou vyrobeny speciálně pro sodovou vodu a jsou k mání v tradičních i netradičních příchutích. Za vyzkoušení stojí všechny.

Díky Soda Stream už nebudete muset tahat těžká balené nápojů a budete mít čerstvou perlivou sodovku v pohotovosti Přístroje i příchuti můžete objednat u známého elektrospecialisty LevnéElektro.cz online, nebo si pro ně dojít do některé z kamenných prodejen.

Štítky