Sifon je mrtvý, ať žije SodaStream

Sifon je mrtvý, ať žije SodaStream

Přemýšlíte nad praktickým dárkem, ze kterého by měla radost celá rodina? Pokud si potrpíte na vynikající perlivou limonádu a chcete ji mít neustále po ruce, mohl by se vám do kuchyně hodit přístroj, který vzbudil nadšení po celém světě. SodaStream v nás evokuje vzpomínku na kdysi populární sifon. Posuďte sami.

SodaSteram – sifon nové generace

Přístroje SodaStream umí jen jedno, zato však velmi dobře – vyrábí vynikající perlivé nápoje. Vypadají stylově a v kuchyni vám určitě neudělají ostudu. Jsou vybaveny vyměnitelnými tlakovými bombičkami, které do vody dodávají oxid uhličitý. A díky tomu mají nápoje Soda Stream nezaměnitelnou chuť. Přístroje jsou k mání v mnoha variantách a to jako FIZZ, GENEZIS a JETT. Všechny pracují na ryze mechanickém principu a objedete se proto bez baterií a elektrické energie. Liší se od sebe designovým provedením, při čemž GENEZIZ je navíc vybaven digitálním displayem s technologií Fizz Chip. Ta obsahuje pětiúrovňový indikátor, díky kterému budete mít přehled o spotřebě plynu a tříúrovňový indikátor zobrazující dosaženou úroveň sycení nápoje.

Připravit sodovku nebylo nikdy tak jednoduché

Samotná příprava nápoje přitom nemůže být jednodušší. Stačí naplnit lahev studenou vodou z kohoutku a našroubovat ji do přístroje. Stisknutím tlačítka poté dojde k nasycení vody CO2 a je jen na vás, zda do nápoje přidáte některý z mnoha sirupů, nebo si ho vychutnáte „čistý“. Sirupy Soda Stream jsou vyrobeny speciálně pro sodovou vodu a jsou k mání v tradičních i netradičních příchutích. Za vyzkoušení stojí všechny.

Díky Soda Stream už nebudete muset tahat těžká balené nápojů a budete mít čerstvou perlivou sodovku v pohotovosti Přístroje i příchuti můžete objednat u známého elektrospecialisty LevnéElektro.cz online, nebo si pro ně dojít do některé z kamenných prodejen.

Publikováno: 07. 12. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: SodaStream