Buďte krásné a jedinečné díky salonu krásy

Buďte krásné a jedinečné díky salonu krásy

Salon krásy je místo, kam byste se měly těšit. Návštěvu takového malého ráje, kde se o vás starají, pečují ,a navíc vás udělají krásnou, byste měly podstupovat pravidelně. Studio Mone nabízí komplexní kosmetické služby, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, a dokonce i další nadstandardní služby jako vacushape, solárium, infrasaunu nebo výklad astrologie.

Péče kosmetického salonu

Studio Mone je kosmetický salon v Praze, který nabízí velké množství zkrášlujících procedur. Kosmetické ošetření zahrnuje povrchové a hloubkové čištění pleti, dále pak jemnou masáž, šetrné ošetření pleťovou maskou podle typu pleti, tonizaci a závěrečnou důkladnou hydrataci pleti. Toto ošetření je vhodné pro každou pleť a trvá zhruba hodinu až dvě.

Vyberte si to nejlepší

Sami si můžete vybrat kúru, například relaxační, luxusní čokoládovou nebo například ošetření problematické pleti. Kosmetika dokáže ovlivnit nejen váš vzhled, ale také vám zlepšit psychiku, zvýšit sebevědomí, naučit sebelásce a zbavit vás akné, vrásek a dalších problémů s pletí.

Využijte nabídku svatebního líčení

Oblíbenou a vyhledávanou službou kosmetických salónů je nabídka slavnostního líčení. Studio Mone nabízí nejen svatební líčení, ale také výraznější make-up na večerní akci nebo profesionální focení, denní líčení, plesové líčení a mnohé další. Na prvním místě jsou vaše požadavky a hlavním cílem týmu profesionálů je, aby se každý cítil krásně, přirozeně a vynikl jeho opravdový půvab.

Péče o ruce a nohy

Manikúra a pedikúra patří k základní péči o naše tělo. Je vhodná pro ženy, ale také pro muže. Podtrhne tak upravený vzhled každého. Studio Mone nabízí kvalitní služby, které zaručí, že vaše ruce a nohy budou vypadat krásně. Nechte se hýčkat a dopřejte si profesionální péči.

Jak manikúra probíhá

Nejdříve vás čeká základní manikúra, ošetření nehtů, pokožky rukou, úprava tvaru a délky nehtů, změkčení přebytečné a staré kůžičky v okolí nehtů a následný vzhled nehtů podle vašich preferencí. Můžete si nehty nechat nalakovat oblíbenou barvou laku, dopřát si oblíbenou francouzskou manikúru nebo japonskou manikúru, známou jako P-shine.

Kadeřnické služby

V nabídce služeb studia Mone nechybí dámské, pánské ani dětské kadeřnictví. Dopřejte svým vlasům zaslouženou péči a využijte kvalitních služeb, které vychází vstříc módním trendům, specifickým potřebám a přáním zákazníků. Zvolte takový účes, který pro vás bude lehký na úpravu, a navíc vám bude slušet. Nechte si poradit od profesionálů.

Brazilský keratin

Vyhledávanou službou je také brazilský keratin. Keratin je přírodní přípravek, který zlepšuje stav vlasů, dokáže vlasy trvale narovnat a regenerovat je. Dlouhé a lesklé vlasy už nemusí být jen nesplněným snem. Aplikace brazilského keratinu trvá průměrně dvě hodiny a výsledek vás opravdu překvapí.

Publikováno: 20. 11. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam