Jedno z nejlepších ubytování v Brně? Jednoznačně penzion Derivia!

Jedno z nejlepších ubytování v Brně? Jednoznačně penzion Derivia!

Chystáte se do Brna a nevíte, kde přespat? Moravská metropole, alespoň, co se ubytování týče, je na tom podobně jako stověžatá Praha - možností je nespočet a stačí si vybrat. Pokud jste se mezi nabídkami hotelů, hostelů, penzionů a ubytoven ztratili, máme pro vás perfektní tip. Neplaťte za ubytování v Brně více, než ve skutečnosti musí a zároveň nedělejte kompromisy vůči kvalitě. Vsaďte na penzion Derivia, který se chlubí několika pozoruhodnými tituly. Uživatelé známého srovnávacího portálu TIXIK ho v roce 2012 označili jako nejoblíbenějšího ubytovatele v Brně a 3. nejoblíbenějšího ubytovatele v Jihomoravském kraji.

Útulné prostředí a nadstandardní služby

Penzion Derivia najdete na adrese Vranovská 68 a hned při vstupu vás zaujme příjemný bar, ve kterém si můžete objednat občerstvení, horké, alkoholické i nealkoholické nápoje. Ubytovat se můžete v některém z mnoha vkusně zařízených pokojů, které jsou vybaveny příjemným osvětlením a televizorem. V rámci celého penzionu je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu a za zmínku stojí i nabídka doplňkových služeb.

Soukromý řidič, výlety a relaxační masáže

Budete-li potřebovat odvoz, můžete využít zkušené řidiče s dvacetiletou praxí, kteří vás bezpečně dopraví na místo určení. Profesionálové ovládají angličtinu, jsou flexibilní a samozřejmostí je i vystupování na úrovni. V případě zájmu pro vás ochotný personál zajistí výlety v rámci celé Jižní Moravy – třeba návětěvu vinných sklípků a degustaci nejlepších vín. Po náročném dni vám přijde vhod masérka Martina, která vás namasíruje přímo v prostorách penzionu. Pokud vás nabídka brněnského penzionu zaujala, rezervujte si ubytování online na webu PenzionDerivia.cz. S dalšími otázky se neváhejte obrátit přímo na provozovatele prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Přejeme vám příjemný pobyt! Derivia