Podnikatelská půjčka nabízí krátkou smlouvu a minimum podmínek

Osoby samostatně výdělečně činné musí hospodařit se svým časem a zajistit si zakázky i bez dohledu zaměstnavatele. Co když přijdou do cesty nečekané výdajové položky? Banka nemusí vyhovět hlavně nováčkům a komunikace s ní je někdy velmi zdlouhavá. Existuje však řešení, a to v podobě klasických nebankovních úvěrů. Půjde to i bez spěchu a osobních schůzek. Krátkodobá půjčka také může být k dispozici ještě dnes. Proč hledat nějaká složitá řešení, když existuje jedno maximálně jednoduché? Navíc platí, že není nutné, aby žadatel vycházel ze svých domovních dveří.

Až třicet tisíc korun pro každého

Jaká částka je připravena a na jak dlouho? Podnikatelská půjčka je hodně rozmanitá, její možnosti jsou připraveny nejen pro nováčky mezi OSVČ, ale také potěší zkušené podnikatele s dlouholetou praxí ve svém oboru. Minimum podmínek a maximum rychlosti, takový je tady základní scénář, který čeká na každého ze žadatelů. Žádné skryté poplatky, je to produkt, který se obejde bez ručitele a dalších podmínek, které jsou dnes už spíše přežitkem.

  • 5 000 Kč je minimální částka, o které lze v tomto směru uvažovat. Stačí vám na elektroniku?
  • 30 000 Kč je maximální suma, která přichází v úvahu. Opět platí, že účel o ničem nerozhodne.
  • Lhůta splatnosti je volitelná. Mantinely jsou nastaveny jen dva, jde o 7 a 30 kalendářních dnů.

Bez investic podnikání riskuje úpadek

Investice, investice, a ještě jednou investice. Každý podnikatel ví, že je potřebuje až na prvním místě, a to bez ohledu na konkrétní obor. Půjčka pro živnostníky je k dispozici a její vyřízení zabere jen několik málo minut z volného času každého žadatele. Stačí tedy jen opravdu málo. Nakonec, v době, které vládne online prostředí, už nejsou nutné osobní schůzky s makléřem na pobočkách.

Publikováno: 04. 11. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Adam