Sledujete akční letáky? Lidl i Tesco mají co nabídnout!

Sledujete akční letáky? Lidl i Tesco mají co nabídnout!

Někdo bere nakupování jako nutnost, jiný se těší, až vyrazí na dobrodružství do nákupního centra. Ale ať už je váš přístup jakýkoliv, čas od času se do obchodu vydat musíte. Lednice se sama nedoplní a běžných domácích potřebách platí to samé. A když už do obchodu vyrazíte, byla by škoda neušetřit na všem, co je momentálně v akci. Některé zboží je k mání za vskutku neodolatelnou cenu, tak proč toho nevyužít? Velmi zajímavé slevové akce nabízí především obchodní domy Lidl a Tesco. Vzhledem k tomu, že jde o časově omezené slevy, není na co čekat. Jenomže co když na vás poslíček zapomněl a nehodil vám aktuální letáky do schránky? Měli byste i přesto vyrazit do obchodních domů a spoléhat se na to, že budete mít štěstí? Zadržte a prohlédněte si letáky online na známém internetovém portálu Vouchery.cz.

Lidl leták je nabitý kvalitními potravinami za super ceny

V síti obchodních domů Lidl nakoupíte kvalitní potraviny, které u konkurence neseženete. A je-li dané zboží v akci, není co řešit. Jak je na tom sortiment v době, kdy se chystáte nakoupit, vám prozradí Lidl leták. Nezapomeňte si ho prohlédnout celý – v Lidlu se totiž prodává i jiné zboží než potraviny. Atraktivní slevy se často týkají také oblečení nebo domácích potřeb. Na Vouchery.cz najdete aktuální leták a zároveň můžete srovnat ceny s konkurencí.

Také Tesco leták je klíč k velké úspoře

Obchodní domy Tesco patří k největším supermarketům a kromě potravin zde nakoupíte také elektroniku, sportovní potřeby, hračky, kosmetiku a spoustu dalších věcí. Které zboží je zrovna v akci, vám prozradí Tesco leták. Slevy se často pohybují ve výši desítek procent, což ve finále znamená úsporu až několik tisíc korun. A to se vyplatí, nebo ne? Tak co vy na to? Až příště ve schránce nenajdete letáky do Lidlu a Tesca, nevěšte hlavu a prolistujte si je na Vouchery.cz A když už na slevovém agregátoru budete, prohlédněte si i další zajímavé nabídky. Protože kdo šetří, má za tři!

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: lidl leták | tesco leták