Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Poslechněte si svou oblíbenou hudbu ve společnosti Dartha Vadera nebo Hello Kitty

Patříte k lidem, kteří si svůj život nedokáží představit bez hudby a zásadně nevyrážíte do ulic bez svého mp3 přehrávače? A co byste řekli na to, kdybyste své oblíbené písničky mohli poslouchat v mnohem vyšší kvalitě? Nebojte se, „empétrojku“ nebo mobil měnit nemusíte, základem vytříbeného zvuku jsou totiž opomíjená sluchátka. Většina z nás (a to včetně hudebních fajnšmekrů!) se často spokojí se zařízením, které je k přehrávači dodáváno v základu, což je samozřejmě chyba. Drtivá většina výrobců si totiž se základním příslušenstvím příliš neláme hlavu a i přes nesporné kvality přehrávače k němu nedodá adekvátní sluchátka. Na druhou stranu nám tak dávají prostor svobodné volby. Jednoduše si pořídíme takové, které nám padnou jako ulité.

Výběr sluchátek by měl podléhat tomu, k jakým účelům je hodláme využívat. Nejsou totiž sluchátka, jako sluchátka. K domácímu poslechu se hodí úplně jiný model než k reprodukci hudby zpoza DJského pultu, znalec si k poslechu nekoupí sluchátka pro hráče počítačových her a tak dále. Svébytnou kategorii pak tvoří zařízení, které představuje vyvážený poměr mezi kvalitou reprodukce a designu. Skvělým příkladem jsou sluchátka Coloud, která jsou vhodná pro každodenní nošení a pyšní se nejen dobrým zvukem, ale i poměrně nízkou cenou. Vyrábí se v mnoha barevných variantách a to dokonce i ve speciálních sériích s motivy Hello Kitty a Starwars.

Se sluchátky Coloud si můžete být zcela jistí, že ať už se vám bude na uších skvět Darth Vader, Boba Fett nebo ta praštěná číča, vždy si maximálně vychutnáte každý tón a zároveň se stanete středem pozornosti, kamkoliv se hnete. Nepatříte-li k fandům žánru, nevadí. I obyčejnější Coloud boom Orange (nebo kterékoliv jiné barevné provedení) vypadají vážně skvěle a stanou se originálním doplňkem vašeho outfitu. A abychom nezapomněli, sluchátka Coloud jdou připojit k jakémukoliv mobilnímu zařízení a díky integrovanému mikrofonu a šikovnému ovladači je můžete používat i jako headset a ovládat funkce bez toho, aniž byste mobil stále vytahovali z kapsy.