Poslechněte si svou oblíbenou hudbu ve společnosti Dartha Vadera nebo Hello Kitty

Poslechněte si svou oblíbenou hudbu ve společnosti Dartha Vadera nebo Hello Kitty

Patříte k lidem, kteří si svůj život nedokáží představit bez hudby a zásadně nevyrážíte do ulic bez svého mp3 přehrávače? A co byste řekli na to, kdybyste své oblíbené písničky mohli poslouchat v mnohem vyšší kvalitě? Nebojte se, „empétrojku“ nebo mobil měnit nemusíte, základem vytříbeného zvuku jsou totiž opomíjená sluchátka. Většina z nás (a to včetně hudebních fajnšmekrů!) se často spokojí se zařízením, které je k přehrávači dodáváno v základu, což je samozřejmě chyba. Drtivá většina výrobců si totiž se základním příslušenstvím příliš neláme hlavu a i přes nesporné kvality přehrávače k němu nedodá adekvátní sluchátka. Na druhou stranu nám tak dávají prostor svobodné volby. Jednoduše si pořídíme takové, které nám padnou jako ulité.

Výběr sluchátek by měl podléhat tomu, k jakým účelům je hodláme využívat. Nejsou totiž sluchátka, jako sluchátka. K domácímu poslechu se hodí úplně jiný model než k reprodukci hudby zpoza DJského pultu, znalec si k poslechu nekoupí sluchátka pro hráče počítačových her a tak dále. Svébytnou kategorii pak tvoří zařízení, které představuje vyvážený poměr mezi kvalitou reprodukce a designu. Skvělým příkladem jsou sluchátka Coloud, která jsou vhodná pro každodenní nošení a pyšní se nejen dobrým zvukem, ale i poměrně nízkou cenou. Vyrábí se v mnoha barevných variantách a to dokonce i ve speciálních sériích s motivy Hello Kitty a Starwars.

Se sluchátky Coloud si můžete být zcela jistí, že ať už se vám bude na uších skvět Darth Vader, Boba Fett nebo ta praštěná číča, vždy si maximálně vychutnáte každý tón a zároveň se stanete středem pozornosti, kamkoliv se hnete. Nepatříte-li k fandům žánru, nevadí. I obyčejnější Coloud boom Orange (nebo kterékoliv jiné barevné provedení) vypadají vážně skvěle a stanou se originálním doplňkem vašeho outfitu. A abychom nezapomněli, sluchátka Coloud jdou připojit k jakémukoliv mobilnímu zařízení a díky integrovanému mikrofonu a šikovnému ovladači je můžete používat i jako headset a ovládat funkce bez toho, aniž byste mobil stále vytahovali z kapsy.

Publikováno: 19. 02. 2013

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: Coloud | kvalitní sluchátka | sluchátka coloud | stylová sluchátka