Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Balení a kompletace zboží bez starostí? Outsourcujte!

Když vám něco přerůstá přes hlavu, delegujte to na odborníky. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit čas a minimalizovat výdaje, outsourcujte. V případě balení a kompletace zboží vsaďte na profesionály z PROBAL KLADNO a.s. – disponují moderním vybavením a know how, díky kterým pracují velmi efektivně a za dostupné ceny. Co konkrétně vám spolupráce s kladenskou firmou přinese?

PROBAL KLADNO poskytuje široké spektrum služeb v oblasti balení výrobků. Zabývá se balením, etiketováním, ale také skinováním a realizací reklamních kampaní. To vše v rozlehlém firemním areálu, jehož součástí jsou manipulační a skladovací prostory.

Pro firmu pracuje více než 60 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Má tedy statut chráněné dílny, což je zajímavé především pro klienty, kteří musí dle platné legislativy (zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, §81) zajistit tzv. náhradní plnění formou odvodu finančních prostředků, odběru výrobků či služeb, nebo kombinací několika způsobů.

Jak vám PROBAL usnadní podnikání?

V nabídce služeb kladenské společnosti možná narazíte na pojmy, které vám nejsou známé. Například na skinování, což je levnější a ekologičtější alternativa blistrování. Spočívá v přitavení výrobku fólií ke kartonu (fólie výrobek obepne, tvarově se mu přizpůsobí).

Další oblíbenou metodou balení je zavařování do PE a PP sáčků. Je vhodná pro produkty, kterým příliš nesvědčí teplo a mohly by se poškodit při zatavování do fólií smrštitelných teplem.

V rámci každodenní rutiny provádí zaměstnanci PROBALU etiketování – polepování produktů etiketami. Samozřejmě s ohledem na vysokou kvalitu výstupu a nízké náklady.

Výše zmíněnými službami výčet možností spolupráce teprve začíná. PROBAL za vás vyřeší také kompletaci prodejních stojanů, vkládání manuálů a mimo jiné i marketingovou propagaci. Více se dozvíte na https://www.probal-kladno.cz/.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.