Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Balení a kompletace zboží bez starostí? Outsourcujte!

Když vám něco přerůstá přes hlavu, delegujte to na odborníky. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit čas a minimalizovat výdaje, outsourcujte. V případě balení a kompletace zboží vsaďte na profesionály z PROBAL KLADNO a.s. – disponují moderním vybavením a know how, díky kterým pracují velmi efektivně a za dostupné ceny. Co konkrétně vám spolupráce s kladenskou firmou přinese?

PROBAL KLADNO poskytuje široké spektrum služeb v oblasti balení výrobků. Zabývá se balením, etiketováním, ale také skinováním a realizací reklamních kampaní. To vše v rozlehlém firemním areálu, jehož součástí jsou manipulační a skladovací prostory.

Pro firmu pracuje více než 60 % zaměstnanců se zdravotním postižením. Má tedy statut chráněné dílny, což je zajímavé především pro klienty, kteří musí dle platné legislativy (zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, §81) zajistit tzv. náhradní plnění formou odvodu finančních prostředků, odběru výrobků či služeb, nebo kombinací několika způsobů.

Jak vám PROBAL usnadní podnikání?

V nabídce služeb kladenské společnosti možná narazíte na pojmy, které vám nejsou známé. Například na skinování, což je levnější a ekologičtější alternativa blistrování. Spočívá v přitavení výrobku fólií ke kartonu (fólie výrobek obepne, tvarově se mu přizpůsobí).

Další oblíbenou metodou balení je zavařování do PE a PP sáčků. Je vhodná pro produkty, kterým příliš nesvědčí teplo a mohly by se poškodit při zatavování do fólií smrštitelných teplem.

V rámci každodenní rutiny provádí zaměstnanci PROBALU etiketování – polepování produktů etiketami. Samozřejmě s ohledem na vysokou kvalitu výstupu a nízké náklady.

Výše zmíněnými službami výčet možností spolupráce teprve začíná. PROBAL za vás vyřeší také kompletaci prodejních stojanů, vkládání manuálů a mimo jiné i marketingovou propagaci. Více se dozvíte na https://www.probal-kladno.cz/.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *