Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Vlastní lakovací zařízení slibuje větší nezávislost, finanční návratnost a ekologii firmám i živnostníkům

Myslíte to se svou firmou vážně z dlouhodobého hlediska? Záleží Vám na zdraví Vašich zaměstnanců? Pokud jste automechanici, zámečnické firmy, nábytkářské firmy, můžete udělat další krok ke svému osamostatnění azajistit tak perspektivní vývoj Vaší firmy a vyšší kvalitu Vámi nabízených výrobků.

Jistě znáte situaci, kdy musíte kvůli nalakování auta či jednotlivých součástek navštívit autolakovnu nebo v horším případě musíte tuto práci provést sami bez kvalitní filtrace. Víte, že riskujete nejen své zdraví, případně zdraví svých zaměstnanců, ale rovněž Vám hrozí pokuta?

Jak tedy ochránit své zdraví, přírodu a ještě na tom vydělat?

Pořiďte si do své firmy lakovací kabinu či lakovacíbox, které splňují tuzemské i evropské normy na filtraci emisí, zvyšují kvalitu a odolnost lakovaného výrobku a z dlouhodobého hlediska zaručují firmě finanční úsporu.

Rovněž oblast průmyslového lakování je zastoupena výrazným segmentem průmyslových lakovacích kabin a boxů, včetně mícháren barev. Servisní činnost a poradenství v návrhu a rozmístění jednotlivé lakovací linky a lakovacích boxů tvoří podstatnou část ekonomiky při následném provozu lakovny.

Specializované firmy nabízejí kabiny a boxy různých velikostí, umožňují výrobu jedinečných lakovacích zařízení dle přání a potřeb klienta a jejich sortiment také zahrnuje jednotlivé komponenty pro sestavení vlastního lakovacího zařízení.

LAKOVACÍ KABINY pro osobní i nákladní vozy zajišťují dostatečný komfort při povrchové úpravě vozidlaza pomoci kvalitního osvětlení a filtrace. Umožňují nejen nástřik barvy, ale také sušení. Zvyšuje se odolnost povrchu vozidla a životnost barvy.

LAKOVACÍ BOXY pro kvalitní povrchovou úpravu menších výrobků jsou dostupné v různých rozměrových variantách nebo mohou být vyrobené na mírupodle konkrétních potřeb zákazníka stejně jako v případě lakovacích kabin.

Zvažujete nyní koupi lakovacího zařízení pro svou firmu, ale nevíte, kde na to máte vzít? Nezoufejte. U většiny firem je vzhledem k vyšší pořizovací ceně možný také splátkový prodej, tudíž se stávají tyto výrobky pro zákazníka mnohem dostupnější.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.