Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Solgar Formule je doplněk stravy nejen na problematickou pleť

Pokud máte problémy s pletí, zhoršily se vám také nehty a vlasy, měli byste zpozornět, protože vám organismus signalizuje, že je něco špatně. Pravděpodobně mu chybí důležité vitamíny. Jelikož si tělo nedokáže produkovat všechny vitamíny samo, je nezbytné doplnit je buď ovocem a zeleninou, nebo doplňky stravy.

Velice oblíbeným doplňkem stravy je Solgar Formule obsahující několik významných složek, jako jsou MSM, vitamín C, zinek a aminokyseliny.

Složení přípravku Solgar Formule

Solgar Formule pro zdravou pleť, nehty a vlasy je čistě přírodní preparát, jenž je vhodný i pro vegetariány a vegany. Jeho specifickou vlastností je, že obsahuje MSM, což je zkratka pro methylsulfonylmethane (síra).

Dále mají kapsle v sobě červenou řasu, která je charakteristická vysokým obsahem esenciálních živin, mezi něž patří vápník, zinek a křemík. Červená řasa kromě jiného je bohatým zdrojem stopových minerálů.

Jestliže máte kožní potíže, s největší pravděpodobností za tím stojí nedostatek zinku. Pro syntézu a obnovu kolagenu slouží zase aminokyselina L prolin a pro tvorbu kolagenu měď. Stejně tak má měď nemalý podíl na tom, jak kůže vypadá či jakou barvu mají vaše vlasy. Při nedostatku mědi dochází k šedivění.

Vitamín C je nenahraditelnou součástí mnoha doplňků stravy, neboť slouží celkově ke zlepšení zdraví. Postará se o lepší prokrvení, chrání před volnými kyslíkovými radikály a udržuje pleť pružnou a napjatou.

Kde si Solgar Formule koupit?

Na internetu najdete spoustu obchodů, kde si můžete tento přípravek zakoupit. Solgar Formule má v nabídce také internetový obchod 001shop.cz. Balení obsahuje šedesát kapslí a při dávkování dvou kapslí denně vám vydrží na celý měsíc. Výrobek od značky Solgar je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *