Solgar Formule je doplněk stravy nejen na problematickou pleť

Solgar Formule je doplněk stravy nejen na problematickou pleť

Pokud máte problémy s pletí, zhoršily se vám také nehty a vlasy, měli byste zpozornět, protože vám organismus signalizuje, že je něco špatně. Pravděpodobně mu chybí důležité vitamíny. Jelikož si tělo nedokáže produkovat všechny vitamíny samo, je nezbytné doplnit je buď ovocem a zeleninou, nebo doplňky stravy. Velice oblíbeným doplňkem stravy je Solgar Formule obsahující několik významných složek, jako jsou MSM, vitamín C, zinek a aminokyseliny.

Složení přípravku Solgar Formule

Solgar Formule pro zdravou pleť, nehty a vlasy je čistě přírodní preparát, jenž je vhodný i pro vegetariány a vegany. Jeho specifickou vlastností je, že obsahuje MSM, což je zkratka pro methylsulfonylmethane (síra). Dále mají kapsle v sobě červenou řasu, která je charakteristická vysokým obsahem esenciálních živin, mezi něž patří vápník, zinek a křemík. Červená řasa kromě jiného je bohatým zdrojem stopových minerálů. Jestliže máte kožní potíže, s největší pravděpodobností za tím stojí nedostatek zinku. Pro syntézu a obnovu kolagenu slouží zase aminokyselina L prolin a pro tvorbu kolagenu měď. Stejně tak má měď nemalý podíl na tom, jak kůže vypadá či jakou barvu mají vaše vlasy. Při nedostatku mědi dochází k šedivění. Vitamín C je nenahraditelnou součástí mnoha doplňků stravy, neboť slouží celkově ke zlepšení zdraví. Postará se o lepší prokrvení, chrání před volnými kyslíkovými radikály a udržuje pleť pružnou a napjatou.

Kde si Solgar Formule koupit?

Na internetu najdete spoustu obchodů, kde si můžete tento přípravek zakoupit. Solgar Formule má v nabídce také internetový obchod 001shop.cz. Balení obsahuje šedesát kapslí a při dávkování dvou kapslí denně vám vydrží na celý měsíc. Výrobek od značky Solgar je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Publikováno: 21. 07. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam