Splňte si sen o nové kuchyni. Vaše možnosti jsou takřka nekonečné...

Splňte si sen o nové kuchyni. Vaše možnosti jsou takřka nekonečné...

Význam kuchyně se v posledních dekádách výrazně změnil. Ale to jste zřejmě zaznamenali i vy. Už dávno ji využíváte i jinak než jen k přípravě jídla – stále jde sice o její primární funkcí, nicméně k té přibyly i další. Kuchyně může sloužit také jako místo, kde si vychutnáte příjemné okamžiky se svou rodinou a přáteli. Proto by neměla být jen praktická, ale také stylová a příjemná. Pokud interiér vaší současné kuchyně neodpovídá vašim požadavkům, pusťte se do rekonstrukce. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti a na byste si měli dát pozor.

Alfou a omegou je vhodné uspořádání

Předtím, než se pustíte do výběru kuchyňské linky a nábytku, důkladně promyslete rozvržení jednotlivých prvků. Tím spíš, bydlíte-li v menším bytě a musíte pracovat s omezeným prostorem. Jakmile si ujasníte rozmístění, zvažte styl, ve kterém se vaše budoucí kuchyně ponese. Pro inspiraci jsme zavítali do internetového obchodu nabyteksprint.cz, který provozuje společnost Nábytek Sprint s.r.o. Prodejce nabízí sektorové kuchyňské linky a nábytek, který si můžete poskládat na míru. Samo si zvolíte, které prvky potřebujete a nebudete se muset omezovat pouze na pevně definované sestavy.

Vyberte si kuchyni, ze které budete mít radost

Chcete-li, aby interiér nezestárl ani po letech, vsaďte na kuchyni s konzervativním designem. Klasika sice nekopíruje poslední trendy, ale zároveň se neokouká. Klasická kuchyně Pokud však přeci jen toužíte po něčem svěžím, vyberte si ze sektorových kuchyní řady Platinum nebo Duo XL. Poslední zmíněná modelová řada se chlubí obrovským úložným prostorem – horní skříňky mohou dosahovat až ke stropu. Moderní kuchyně A najde se i něco pro ty nejnáročnější. Luxusní kuchyně Modul byly oceněny na mezinárodních výstavách a pyšní se několika patenty, které zajišťují nadstandardní vlastnosti. Exkluzivita má ovšem svou cenu, konkrétně 2 – 3 x vyšší než u ostatních kuchyní. Luxusní kuchyně Ať už si však vyberete levnější nebo dražší řešení, spolehněte se na prvotřídní kvalitu zpracování a vysoký estetický dojem. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní oči v některé z kamenných prodejen. Nábytek Sprint navíc nabízí špičkový zákaznický servis (záruční i pozáruční opravy) a při nákupu nad 15 000 Kč dopravu po celé České republice zdarma. Prodejci, který je na trhu šestým rokem a má vynikající reference, můžete stoprocentně důvěřovat.

Publikováno: 01. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: klasické kuchyně | luxusní kuchyně