Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Nejvýhodnější nebankovní půjčky na jednom místě

Chcete si půjčit, ale do banky se vám z nějakého důvodu nechce? Ať už je to kvůli zdlouhavé administrativě, poměrně vysokých nároků na bonitu nebo požadavků na čistou úvěrovou historii, stále vám ještě zbývá alternativa v podobě některého z mnoha nebankovních úvěrů. Buďte však obezřetní, nabídka nebankovních půjček je ještě bohatší než bankovní portfolio, s čímž jde bohužel ruku v ruce i větší pravděpodobnost, že narazíte na nevýhodný produkt. Nebankovní segment je plný úvěrových žraloků a nechcete-li se při výběru půjčky spálit, vsaďte na prověřené úvěrové společnosti s dobrými referencemi.

Abychom vám výběr půjčky bez registru a solusu usnadnili, rozhodli jsme se vám doporučit portál ihotovost.cz, na kterém najdete seznam vhodných nebankovních úvěrů. U každého z produktů nechybí základní informace, podmínky nezbytné pro vyřízení půjčky a dokonce ani reprezentativní příklad.

V širokém spektru úvěrů jsou zastoupeny půjčky s vyšším úvěrovým rámcem a delší dobou splatnosti, ale také SMS půjčka bez registračního poplatku 1Kč 1 Kč. Ať už máte zálusk na půjčku, která vám pomůže financovat nové zařízení do domácnosti, nákladnou opravu auta, nebo jen malou finanční injekci k překlenutí několika dní před výplatou, určitě si přijdete na své. Home Credit, Ferratum nebo GE Money Bank (mezi nebankovními půjčkami je také jedna bankovní – Express půjčka s úvěrovým rámcem až 600 tis. Kč) jsou zárukou transparentních podmínek a individuálního přístupu k zákazníkům.

Dobře zvolená nebankovní půjčka vám může opravdu pomoct. Vyberte si ji na ihotovost.cz.