Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Společnost s ručením omezeným můžete založit snadno a rychle. Jak?

Ať už jsou vaše důvody pro založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) jakékoliv, předpokládáme, že chcete začít podnikat co nejrychleji – a pokud možno se vyhnout všem nepříjemným administrativním komplikacím. A že se vám jich může přihodit víc než dost… Naštěstí se můžete obrátit na profesionály, kteří mají všechny nezbytné úkony „v malíku“ a zajistí, aby se vaše nová firma dostala do obchodního rejstříku v co nejkratším čase.

Bez čeho se při založení s.r.o. neobejdete?

Není toho moc, ale bez určitých dokumentů se nepohnete z místa. Rozhodnete-li se pro založení společnosti na klíč, budete potřebovat doklad totožnosti, výpis z trestního rejstříku (samozřejmě čistý ve smyslu živnostenského zákona), potvrzení banky o složení základního kapitálu ve výši min. 1 Kč a souhlas s umístěním sídla s úředně ověřeným podpisem. V případě podnikání v řemeslné nebo vázané životnosti pak také doložení odborné způsobilosti nebo garanta.

Jak založení společnosti v roce 2019 probíhá?

Proces založení firmy lze rozdělit do pěti navazujících kroků. Po sepsání notářského zápisu následuje ověření účtu na složení základního kapitálu a vyzvednutí potvrzení. Poté se podává registrace na živnostenský úřad (nesmí chybět souhlas s umístěním sídla) a konečně návrh do zapsání obchodního rejstříku na příslušném městském soudu.

Založením firmy na míru šetříte čas a urychlíte start

Založení s.r.o. není nic, co byste nakonec nezvládli sami. Položte si však otázku, zda se vám vyplatí absolvovat úřednické martyrium a riskovat, že se dopustíte administrativní chyby a opět se vrátíte na začátek… Necháte-li si firmu založit, budete mít jistotu, že začnete podnikat bez zbytečných průtahů. A spočítejte si, kolik ušetříte času, který byste mohli investovat do vlastního podnikání.

Podrobnosti o založení s.r.o. na míru najdete na zalozeni-spolecnosti-sro.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *