Nejvýhodnější nebankovní půjčka: Kde hledat a podle čeho vybírat?

Nejvýhodnější nebankovní půjčka: Kde hledat a podle čeho vybírat?

Dostali jste se do špatné finanční situace, kterou nelze vyřešit jinak než půjčkou? Anebo jen nechcete čekat, až se vám podaří našetřit danou částku a rádi byste dopřáli nové zařízení do bytu nebo či dovolenou hned teď? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, v podstatě stačí lusknout prstem a peníze jsou doma. Půjčit si, je v dnešní době skutečně velmi snadné a zajímavé nabídky na nás vykukují z každého rohu. A to nejen v bankách, ale také u nebankovních institucí. Mnohem náročnější je ovšem vybrat ten správný finanční produkt – prozradíme vám, na co si dát pozor.

Když to v bance nevyjde, vydejte se do nebankovního sektoru

Pokud vám v bance zavřou dveře (např. kvůli nízké bonitě nebo záznamu v registru dlužníků), stále máte šanci na kvalitní půjčku. Nebankovní společnosti nabízí široké spektrum produktů – od rychlých půjček vhodných k překlenutí období před výplatou, až po úvěry s úvěrovým rámcem v řádu desítek/set tisíc korun. Vraťme se však k otázce, která zazněla v úvodu. Jak zjistíte, že vámi vybraná půjčka je ta nejvýhodnější? V tuzemském nebankovním sektoru působí desítky kvalitních poskytovatelů, které s ohledem na vysokou konkurenci nabízí nejrůznější bonusy a výhody. Některé sází na nulové poplatky, jiné na první půjčku zdarma nebo odpuštění podstatné částí úroků. Na první pohled ale nebankovní půjčky vypadají téměř identicky – nevyhnete se proto podrobnému srovnání všech důležitých parametrů.

Cestou k nejvýhodnější půjčce je podrobné srovnání

Nebankovní půjčky můžete porovnat svépomocí na základě informací, které najdete na webových stránkách jednotlivých společností. To ovšem znamená obětovat minimálně jedno odpoledne... Ale co když nemáte moc času a nechcete riskovat, že uděláte chybu ve výpočtech? Nabízí se další a mnohem elegantnější řešení – využijte specializovaný portál, na kterém najdete porovnání všech výhodných nebankovních půjček přehledně na jednom místě.

Porovnání nebankovních půjček, recenze a zkušenosti klientů

Projekt RozumneFinance.cz se stane vašim věrným pomocníkem, díky kterému při výběru nebankovní půjčky nešlápněte vedle. Mimo srovnání zde najdete objektivní recenze půjček a zkušenosti klientů. Půjčky jsou hodnoceny od 1 do 10, přičemž na hodnocení má vliv vše od výše RPSN, až po renomé poskytovatele. I tyto informace vám mohou usnadnit výběr a dopomoct k nejlepšímu řešení. Předejdete případným problémům a dostanete půjčku, která odpovídá vašim požadavkům. Když už jsme zmínili portál RozumneFinance.cz, měli bychom zdůraznit další zajímavé sekce. Pomocnou ruku totiž dostanou také zájemci o hypotéku, bankovní účet, levnější energie a povinné ručení.

Publikováno: 23. 02. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: porovnání půjček | recenze půjček