Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Stannah boří bariéry a dává postiženým novou chuť do života

Lidé, kteří jsou od narození méně pohybliví. Bývalí sportovci, kterým se stal úraz s trvalými následky. Vídáme je všude kolem sebe, ale do chvíle, než se do podobné situace dostaneme my sami, případně osoba nám blízká, nás jejich smutný osud nechává chladným. Nikdo z nás „zdravých“ lidí si nedokáže představit, jak moc jsou pro postižené lidi komplikované i zcela rutinní aktivity. Často jim činí problém zajít si na záchod, o zdolání strmých schodů nemluvě. Pokud se ve vašem okolí přeci jen někdo takový nachází a vy mu chcete život maximálně usnadnit, měly by vás zajímat následující odstavce.

Domov bez bariér

Kde jinde by se měl člověk cítit bezpečně, než ve vlastním domově? Jenomže je to právě domov, kde postižení lidé čelí nepřekonatelným překážkám a ačkoliv se snažíme bariéry odstranit, často netušíme, na koho se obrátit.

Pomoc je přitom velmi blízko. Společnost Stannah s.r.o. nabízí výtahy na schodiště a kompenzační pomůcky, díky kterým mohou osoby se sníženou hybností opět plnohodnotně žít.

Zajímá vás, v čem se exteriérový výtah na schodiště Stannah liší od většiny konkurenčních zařízení? Cílem společnosti není jen zaplnit mezery na trhu, ale především poskytnout podporu těm, kteří to opravdu potřebují. A právě proto jsou výtahy vyvíjeny v úzké spolupráci se samotnými klienty. Výrobě předchází rozhovory, které mají na konečnou podobu zařízení významný vliv.

Pohodlně a stylově

Exteriérové výtahy Stannah představují absolutní špičku ve svém oboru a chlubí se vysokou kvalitou, ergonomií, bezpečností a v neposlední řadě také stylovým zpracováním. Jsou skvělým důkazem toho, že i zcela funkční věc může vypadat dobře. Více informací a fotografie konkrétních produktů najdete přímo na webových stránkách http://www.imobilita.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *