Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Stará motorka jako nová

Milujete vítr v zádech a na svou „mašinu“ nedáte dopustit? Motorkáři to mají poměrně složité. Často jsou označováni za viníky dopravních nehod, neukázněné řidiče a kdo ví co ještě. Pravda je někde uprostřed. Nezodpovědné řidiče najdeme v řadách automobilistů i vyznavačů dvoustopých vozidel. Motorkám se však nedá upřít praktičnost. Jezdíte-li single a nepotřebujete rodinné MPV, měli byste o ní začít uvažovat. S motorkou budete mnohem flexibilnější a na dopravní zácpy budete moct zapomenout. Špičkou se jednoduše prokličkujete. Samozřejmostí je i značná finanční úspora. Vždyť i silnější stroje si neřeknou o víc, než 3 litry na sto kilometrů. Podobně je na tom i pořizovací cena a případné opravy.

Vypověděla vám službu?

Automobily se kazí mnohem častěji, ovšem čas od času se nevyhneme ani opravě motocyklu. Pokud již motorku máte a zdá se vám, že nejezdí tak, jak by měla, zřejmě je něco v nepořádku. Žádné obavy, náhradní díly se dají pořídit za pár korun. Stačí vědět, kde se po nich poohlédnout. Zapomeňte na vrakoviště – levně nakoupíte i přes internet. Skvělým příkladem je nový e-shop ndmoto.cz, který se specializuje na náhradní díly pro čínské, japonské i evropské motorky, skůtry a čtyřkolky. Většinou jde o stroje s kubaturou od 50 do 350 ccm, na něž se díly shání poměrně složitě. Ndmoto.cz má skladem 140 000 kusů náhradních dílů a tak se skutečně nemusíte bát, že se na vás nedostane. Nezbytnou součástku můžete mít doma do tří dnů a to i v případě, že bydlíte na Slovensku.

Pokud jste koupi motorky odkládali jen proto, že jste měli strach z nedostatku náhradních dílů. Můžete být v klidu. Ndmoto.cz vás ve štychu nenechá!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *