Stará motorka jako nová

Stará motorka jako nová

Milujete vítr v zádech a na svou „mašinu“ nedáte dopustit? Motorkáři to mají poměrně složité. Často jsou označováni za viníky dopravních nehod, neukázněné řidiče a kdo ví co ještě. Pravda je někde uprostřed. Nezodpovědné řidiče najdeme v řadách automobilistů i vyznavačů dvoustopých vozidel. Motorkám se však nedá upřít praktičnost. Jezdíte-li single a nepotřebujete rodinné MPV, měli byste o ní začít uvažovat. S motorkou budete mnohem flexibilnější a na dopravní zácpy budete moct zapomenout. Špičkou se jednoduše prokličkujete. Samozřejmostí je i značná finanční úspora. Vždyť i silnější stroje si neřeknou o víc, než 3 litry na sto kilometrů. Podobně je na tom i pořizovací cena a případné opravy.

Vypověděla vám službu?

Automobily se kazí mnohem častěji, ovšem čas od času se nevyhneme ani opravě motocyklu. Pokud již motorku máte a zdá se vám, že nejezdí tak, jak by měla, zřejmě je něco v nepořádku. Žádné obavy, náhradní díly se dají pořídit za pár korun. Stačí vědět, kde se po nich poohlédnout. Zapomeňte na vrakoviště – levně nakoupíte i přes internet. Skvělým příkladem je nový e-shop ndmoto.cz, který se specializuje na náhradní díly pro čínské, japonské i evropské motorky, skůtry a čtyřkolky. Většinou jde o stroje s kubaturou od 50 do 350 ccm, na něž se díly shání poměrně složitě. Ndmoto.cz má skladem 140 000 kusů náhradních dílů a tak se skutečně nemusíte bát, že se na vás nedostane. Nezbytnou součástku můžete mít doma do tří dnů a to i v případě, že bydlíte na Slovensku.

Pokud jste koupi motorky odkládali jen proto, že jste měli strach z nedostatku náhradních dílů. Můžete být v klidu. Ndmoto.cz vás ve štychu nenechá!

Publikováno: 04. 10. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: čínské motorky | čtyřkolky | evropské motorky | japonské motorky | motorky | náhradní díly