Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Výbava pro miminko kompletně přes internet? Dnes žádný problém!

Čekáte nový přírůstek do rodiny a obáváte se, že nebudete mít dostatek financí, aby jste koupili výbavičku? Žádný strach, pohodlně se posaďte k počítači a začněte věci pro miminko hledat na internetu. Drtivá většina internetových obchodů nabízí věci pro novorozence za mnohem lepší ceny, než kamenné obchody.

Udělejte si chvilku pro sebe a vydejte se na virtuální nákupy

V případě dupaček můžete ušetřit i stovky korun. Na internetu seženete levně i velmi kvalitní zboží. Stačí si dát trochu na čas, „zagooglovat“ a porovnat ceny produktů u jednotlivých prodejců. Budete-li takto svědomitá při každém nákupu, ušetříte stovky až tisíce korun. Udělejte si lahodou kávu, partnera pošlete za kamarády a užijte si nákupní chvilku plnými doušky – doma vás nebudou obtěžovat davy lidí a rozhodně se neunavíte.

Špatnou volbou nemusí být ani „sekáč“

No a pokud vám nevadí oblečení z druhé ruky, objednejte si second handové oblečení pro miminka – třeba stylové kousky z Anglie. Předsudky stranou: novorozenci rostou velmi rychle a v žádném případě nemohou své oblečení za tak krátkou dobu poškodit. Oblečení tedy vypadá jako nové a navíc za úžasné ceny.

Proč kupovat nové značkové oblečení pro malé děti, když z něj hned vyrostou? Lepší variantou je značkové oblečení z Anglie, které pořídíte i za třetinu původní ceny. Mimo to jsou na ostrovech k dostání mnohem hezčí kousky, než u nás. Populární značky jsou zejména Next a H&M, ale dobrou volbou jsou také oblečky od Topolino, Knot so Bad a mnoha dalších výrobců.

Také se nemůžete dočkat, až naplníte šatník svého miminka k prasknutí? 😉

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *