Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Výbava pro miminko kompletně přes internet? Dnes žádný problém!

Čekáte nový přírůstek do rodiny a obáváte se, že nebudete mít dostatek financí, aby jste koupili výbavičku? Žádný strach, pohodlně se posaďte k počítači a začněte věci pro miminko hledat na internetu. Drtivá většina internetových obchodů nabízí věci pro novorozence za mnohem lepší ceny, než kamenné obchody.

Udělejte si chvilku pro sebe a vydejte se na virtuální nákupy

V případě dupaček můžete ušetřit i stovky korun. Na internetu seženete levně i velmi kvalitní zboží. Stačí si dát trochu na čas, “zagooglovat” a porovnat ceny produktů u jednotlivých prodejců. Budete-li takto svědomitá při každém nákupu, ušetříte stovky až tisíce korun. Udělejte si lahodou kávu, partnera pošlete za kamarády a užijte si nákupní chvilku plnými doušky – doma vás nebudou obtěžovat davy lidí a rozhodně se neunavíte.

Špatnou volbou nemusí být ani “sekáč”

No a pokud vám nevadí oblečení z druhé ruky, objednejte si second handové oblečení pro miminka – třeba stylové kousky z Anglie. Předsudky stranou: novorozenci rostou velmi rychle a v žádném případě nemohou své oblečení za tak krátkou dobu poškodit. Oblečení tedy vypadá jako nové a navíc za úžasné ceny.

Proč kupovat nové značkové oblečení pro malé děti, když z něj hned vyrostou? Lepší variantou je značkové oblečení z Anglie, které pořídíte i za třetinu původní ceny. Mimo to jsou na ostrovech k dostání mnohem hezčí kousky, než u nás. Populární značky jsou zejména Next a H&M, ale dobrou volbou jsou také oblečky od Topolino, Knot so Bad a mnoha dalších výrobců.

Také se nemůžete dočkat, až naplníte šatník svého miminka k prasknutí? 😉

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *