Stěhování hned? V nové výstavbě na Žižkově zbývá několik volných jednotek!

Platit roky hypotéku a dívat se na webovou kameru, jak stavba roste, ale současně hradit nájem, to se nikomu nechce. Naštěstí se v poslední době objevují nabídky bez čekání. To je i případ rezidenčního projektu Byty u parku, který se nachází v horní části pražského Žižkova. Výstavba již byla dokončená a byty se průběžně předávají novým majitelům, v současnosti zbývá už jen několik málo bytů, do kterých se mohou zájemci nastěhovat obratem po podpisu smlouvy a po přípravě jednotky k předání. Proč volit právě v tomto komplexu?

Vackov – nová čtvrť v Praze

Lokalita. To je rozhodně nejvýznamnější benefit Bytů u parku, protože oblast se nalézá v horní části třetí pražské části, které už nikdo neřekne jinak než Vackov. Kolem ulice Na Vackově totiž proběhla dosavadní bytová výstavba, která se týkala rovněž ulic Rixdorfská, Olgy Havlové a Malešická. Právě podél této posledně zmíněné ulice se budovalo v poslední fázi jedenáct nižších bytovek, které pojaly celkem 272 bytových jednotek s různým dispozičním řešením včetně garsonek nebo vícepokojových apartmánů.

Bydlení se vším na dosah

Pražský Žižkov je blízko centra metropole, k tomu je perfektně dostupný městskou veřejnou dopravou. Auto není vůbec třeba vlastnit, pro milovníky benzínu je ale možnost zakoupit garáž v podzemí. Zacvaknout dveře a být za pár minut na jakékoli lince metra? Realita, kterou jistě ocení všichni noví obyvatelé rezidence Byty u parku. Kromě výtečné dostupnosti je lokalita příjemná pro velké množství okolní zeleně i pro pohodlí, které poskytuje. V blízkosti jsou totiž školy, školky, zdravotnická zařízení, obchody, banka i pošta.


Mít čas sám na sebe

Volnočasové aktivity při dojíždění za Prahu? Zhola nemožné, stejně jako posezení s přáteli se sklenkou vína nebo piva v ruce, protože většina satelitů je dostupná pouze autem, po práci navíc nezbývá příliš volného času. Je totiž třeba svážet děti ze školy nebo je naopak dopravit na kroužky. Při koupi moderního bytu na Praze 3 tohle nehrozí, sportovat se může přímo ve vedlejším parku Židovské pece, bruslit zase pod Žižkovskou věží. A vyrazit do bazénu? Proč ne. Žižkov je ale zaslíbený nejen sportu, ale také kultuře. Každý večer překvapí rozmanitý program v místních divadlech i na hudebních scénách.

Publikováno: 27. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Lenka Mrázková