Jezdit se dá i bez vlastního auta

Jezdit se dá i bez vlastního auta

První úspěšné pokusy o konstrukci vozidla znamenaly pro dopravu obrovskou revoluci. Psal se konec 18.století a původní vozy, které poháněl parní stroj, neměly se současnými automobily příliš společného. Pohybovaly se rychlostí kolem 10 km v hodně a jejich provoz byl poměrně náročný. Netrvalo však dlouho a staly se z nich nepostradatelní pomocníci, kteří jsou nedílnou součástí našich životů. Ještě před třiceti lety připadlo na jednu domácnost jediné auto. Dnes nejsou výjimkou dva, či dokonce tři automobily. Většina z nás si život bez auta nedokáže představit. Jakpak by taky ne, vždyť kdo by nás dopravil do práce, do obchodu nebo na výlet? To, jak je osobní automobil důležitý, většinou poznáme tehdy, když vypoví službu.

Bez auta to zkrátka nejde

Pokazilo se vám auto, nebo ho jen nebudete mít na určitou dobu k dispozici? Nechcete-li se přeorientovat na „spolehlivou“ městskou hromadnou dopravu, nezbude vám, než si ho někde vypůjčit. Jakožto ideální možnost se nabízí autopůjčovna Praha Go. Nehraje si na nejlevnější, to skutečně není. Na čem si skutečně zakládá, je kvalita automobilů a potažmo přidružených služeb. Autopůjčovna Praha samozřejmě nabízí konkurenceschopné ceny, ale prim hraje spolehlivost. Je jen na vás, zda ušetříte několik set korun u konkurence a budete doufat, že se s vypůjčeným vozem nic nestane, nebo vsadíte na jistotu.

Je libo auto, nebo motorku?

Autopůjčovna Praha se může pochlubit pestrým vozovým parkem, který zahrnuje spolehlivé české vozy Škoda Octavia a Fabia (i v provedení combi). V případě zájmu si můžete vypůjčit i dodávku Ford Transit, skútr Piaggio Liberty a dokonce zahradní traktor. Rodiny s dětmi ocení možnost příplatku za autosedačku či podsedák. Konkrétní cenovou kalkulaci zjistíte přímo na webu. Autopůjčovna Praha Go je správnou volbou pro všechny, kteří potřebují spolehlivý vůz pro občasné i každodenní využívání.

Publikováno: 07. 09. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna | autopůjčovna go | autopůjčovna praha