Stimulátory klitorisu jsou hitem, který stojí za vyzkoušení

Stimulátory klitorisu jsou hitem, který stojí za vyzkoušení

Většina žen a lidí s vagínami potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu, to je prostě fakt. Každé přitom vyhovuje něco jiného, tedy aspoň při partnerském sexu. Pokud jde o erotické hračky, je tu jedna, která přijde vhod opravdu každé ženě a snad všechny, jež ji vyzkoušely, ji milují. Nejuniverzálnější erotickou hračkou pro ženy je pravděpodobně vibrátor. Ten se používá už odnepaměti, moderní doba ovšem přináší ještě něco lepšího, takže o vibrátoru dnes mluvit nebudeme.

Stimulátor klitorisu umí doopravdy kouzla

Těmi kouzelnými pomůckami jsou stimulátory klitorisu. Malá zařízení různého tvaru, která slouží k jedinému – přiložení na klitoris. Ten si vezmou do parády, budou ho jemně nasávat, podtlak vytváří úžasné pocity. Samozřejmě je možné nastavovat různou intenzitu, ale velmi brzy zjistíte, že čím větší, tím lepší. Stimulátory, jež najdete pod názvem Satisfyer, mají různé tvary a velikosti. Můžete sehnat pomůcku, která z jedné strany funguje jako vibrátor a z druhé jako satisfyer na klitoris. Stejně tak existují vibrátory, jež dokáží současně stimulovat klitoris. Malé stimulátory vezmete i do kabelky, některé jsou zahnuté, aby se lépe držely. Výběr je bohatý.

Erotické hračky lze využít i při partnerském sexu

Satisfyer se dá použít i při milování s partnerem, třeba k předehře, nebo k dohře. Možná navíc najdete polohu, při které ho půjde využívat snadno. A v sexshopech objevíte celou řadu dalších hraček, jež si s radostí užijete společně. Například vakuové pumpy se dají použít ke stimulaci penisu, klitorisu i prsou. Možností je mnoho, tak se přestaňte stydět. V online sexshopu si vyberete v klidu z pohodlí domova, domů vám dorazí diskrétně zabalená zásilka. Nikdo se nedozví, že jste v posteli rádi kreativní. A i kdyby dozvěděl, vždyť na tom není nic špatného.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam