Stínící plachta - příslušenství, které by nemělo chybět ani na vaší zahradě

Stínící plachta - příslušenství, které by nemělo chybět ani na vaší zahradě

Také se nemůžete dočkat, až začnete trávit spoustu volného času na zahradě? Grilování s přáteli, pohoda u kávy a další jedinečné chvíle, ostatně jako každý rok. Ale už jste přemýšleli nad tím, jak vyřešíte problém s nepříjemnými slunečními paprsky? Sluníčko sice k životu potřebujeme, ovšem dokáže nás i pořádně potrápit. A není nic horšího než posezení na místě, které není dostatečně chráněno před UV zářením. Naštěstí existuje jednoduché řešení - na vaší zahradě by rozhodně neměla chybět elegantní stínící plachta!

Velmi stylová ochrana před slunečními paprsky

Pořídíte-li si dostatečně velkou stínící plachtu, nebudete muset ochranu před ostrými slunečními paprsky více řešit. Navíc získáte exkluzivní doplněk, díky kterému bude váš relaxační koutek na zahradě vypadat zase o něco lépe. Nabídka stínících systému je velmi pestrá, nicméně právě plachta vychází cenově nejlépe. Připevníte ji k několika kotvícím místům na terase či na zahradě a je to. O nic víc se nemusíte starat. Stínící plachty se vyrábí v různých designových provedeních. Velmi populární je trojúhelníková stínící plachta. Najdete ji například ve známém e-shopu dona-shop.cz, a to v několika trendy barvách a v různých velikostech. V nabídce samozřejmě nechybí ani sada pro ukotvení - v každém rohu plachty je kroužek, za který jí lze ukotvit a zajistit tak, aby ji neodfoukl vítr.

Klíčová je správná velikost

Výběr velikosti nepodceňujte. Pokud se na zahradě scházíte ve větším počtu, raději sáhněte po větším modelu. Pětimetrová stínící plachta nabízí dostatek prostoru i pro větší skupinu lidí. Někomu však může bohatě stačit i standardní rozměr 3,6 m. Trojúhelníková i čtvercová stínící plachta jsou vyrobeny z pevného a snadno čistitelného polyesteru, který je prodyšný a voděodolný.

Publikováno: 13. 05. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stínící plachta | stínící plachty