Barber's wife: Ryze pánské holičství v Praze

Barber's wife: Ryze pánské holičství v Praze

Jedou jako kolovrátek. George Clooney vypadá skvěle, i když mu táhne na šedesát. Éterem létají i další jména. Joshua Walter, Mark Wahlberg, David Beckham… Inu, můžete si za to sami. Nedávejte svým drahým polovičkám příležitost ke kritice a začněte o sebe pečovat. Ukažte jim, že mají o co stát. Někdy přitom stačí tak málo, třeba perfektně padnoucí účes, který jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy a zároveň vystihuje vaše pravé já. Pánská holička Žaneta Dostálová o tom ví své. Věnuje vám úsměv, pozve vás na skvělou whiskey, rum nebo pivo a navrch na vaší hlavě vykouzlí malé umělecké dílo. Takhle to chodí ve vyhlášeném pánském holičství Barber's wife.

Jako za starých časů

Pánské holičství Praha je místo, kde zapomenete na všední starosti. Vypněte telefon a udělejte si čas jen pro sebe. V prostředí ryze pánském vás okamžitě uhodí jedinečná atmosféra. Dalo by se říct – duch časů dávno minulých, kdy lidé komunikovali přímo a prožívali malé radosti v místech jako je holičství.

Profesionální holička intuitivně pozná, co vám sluší

Žaneta Dostálová je bezesporu výjimečná holička. A to nejen s ohledem na přístup k zákazníkům, ale také cit pro detail. Začínala v jednom z řetězců kadeřnických salonů v nákupních centrech, ale postupem času získala praxi s renomovanými vlasovými stylisty z Anglie, Itálie, Francie a USA. Má zkušenosti s účesy na módních přehlídkách světoznámých značek, češe kolekce do časopisů a představuje nové trendy. Svou práci miluje a bere ji jako koníček. Ráda vám doporučí perfektní střih a dá si záležet na každém milimetru. Do Barber's wife se budete rádi vracet. Možná nakonec nezůstanete u střihu a využijete příjemné holení břitvou. Objednejte se online na www.barberswife.cz a připravte svou milovanou na to, že se vrátíte jako jiný člověk. Pro George už ve vašem vztahu nebude místo.