AC Steel: Špičkový dodavatel tyčové oceli a drátů

AC Steel: Špičkový dodavatel tyčové oceli a drátů

Alfou a omegou úspěchu v podnikání není jen sehraný tým zaměstnanců, ale také spolehlivý dodavatel, na kterého se můžete vždy s důvěrou obrátit. A hledáte-li někoho, kdo pro vás zajistí dodávku výrobků z lesklé, válcované, kované a nerezové oceli, vsaďte na společnost AC Steel a.s.. Ta patří mezi lídry českého trhu, kde se poprvé objevila v roce 1999. AC Steeel se zpočátku zabývala importem tažené oceli ze západoevropských zemí a vývozem kovaných tyčí do dalších státu EU. Postupem času došlo k vybudování sítě skladů, rozšíření vozového parku a zprovoznění on-line informačního systému. To byly základní předpoklady, které vedly k rozšíření služeb a poskytování maximálního servisu v segmentu prodeje, skladování a distribuce hutních materiálů.

Čím se AC Steel zabývá v současnosti?

V současné době je hlavním pilířem činnost AC Steel distribuce tažených, broušených, loupaných a válcovaných tyčí, nerezové oceli, drátů a mosazi v pestrém spektru rozměrů a jakostí. Nabídka se neustále rozšiřuje tak, aby pokryla požadavky všech zákazníků. Dodávky hutních materiálů jsou organizovány z centrály v Českém Těšíně a na pobočkách v Napajedlech, Kladně a Žilině, a to nezávisle na geografické poloze klientů. Klientské portfolio tvoří významné mezinárodní koncerny, firmy z oblasti automobilového průmyslu, ale také střední a menší výrobní společnosti a živnostníci. Vzhledem ke kapacitě skladů (tisíce tun materiálu) může AC Steel pružně reagovat na potřeby odběratelů. Většina dodávek je realizována vlastním vozovým parkem, který se neustále rozšiřuje. Díky tomu je možný přímý kontakt s řidiči po celou dobu přepravy.

Garance vysoké kvality služeb a materiálů

Společnost AC Steel je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-200 (od r. 2004), který je garancí realizace zakázek v souladu s příslušnými kvalitativními normami. Garancí kvality hutního materiálu je spolupráce s dodavateli, kteří jsou držiteli certifikátu ISO 9002. Nedílnou součástí všech dodávek jsou materiálové certifikáty EN 10 204-3.1 nebo EN 10 204 – 2.2. Významná část sortimentu pochází z produkce společnosti Rodacciai S.p.A., která patří mezi absolutní špičku v oblasti tažených, loupaných a broušených tyčí a drátů. Zbylou část produkce zajišťují další významní a domácí partneři.

Plnohodnotný servis pro všechny zákazníky

Moderní informační technologie umožňují snadnou komunikaci nezávisle na poloze zákazníka. Přesto doporučujeme osobní kontakt s kvalifikovanými obchodníky, kteří vám poskytnou poradenské služby přímo v místě vašeho sídla. Prioritou AC Steel je poskytnutí plnohodnotného servisu, který zahrnuje technické poradenství, logistickou podporu, skladování a dodávky. Zároveň můžete využít možnost dělení materiálů na vysoce výkonných pilách, mechanické a ultrazvukové zkoušky a chemický rozbor materiálů. Co dodat závěrem? Spolupráci s AC Steel ocení významné mezinárodní subjekty i mnohem menší firmy. Další informace a kompletní přehled aktuálně nabízených produktů najdete na www.acsteel.cz.

Publikováno: 20. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: ac steel | tyčová ocel