Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Léto a piknik patří k sobě – jak ho uspořádat?

Léto nás doslova láká k pobytu venku. Ostatně, krásné teplé počasí by byl doslova hřích prosedět doma u televize. Obvolejte proto vaše přátele a vyrazte společně na piknik – perfektně si pochutnáte a ještě se skvěle pobavíte a utužíte vaše vztahy. Jak všechno zorganizovat a na co nezapomenout?

Najděte vhodné místo

Piknik můžete uspořádat prakticky kdekoli, některé plochy jsou ale k tomu přímo jako stvořené – parky, přehrady, louky, některé jsou frekventovanější a vyhledávanější, jiné nabízí více klidu. Chcete-li to mít se vším komfortem, můžete kromě deky přibalit i malé polštářky. V horkých parných dnech jistě oceníte i kousek stínu, kam se budete moct ukrýt před spalujícím sluncem. Mimochodem, právě počasí vám může udělat pořádnou čáru přes rozpočet a „piknikování“ hodně zkomplikovat, pokud ne rovnou zrušit.

Připravte chutné občerstvení

Klíčovou úlohu sehrává při pikniku – kromě dobré společnosti – především skvělé jídlo. Připravte spíš menší pochoutky, které se dají lehce „uzobávat“. Dobrou volbou budou nakrájené sýry, uzeniny, zelenina, ovoce, které přijdou k chuti nejen vegetariánům a veganům. Jako příloha poslouží čerstvé pečivo. Chybět by neměla ani sladká tečka v podobě ovocných koláčů, muffinů nebo brownies, které se neroztečou na slunci. Žízeň pak zažeňte třeba osvěžující vodou s plátky citronu nebo džusem, přibalte rovněž láhev vína, oblíbený cider, případně pár plechovek piva. Nezapomeňte na prostírání, ubrousky, kelímky, příbory, ať to máte se vší parádou.

Postarejte se o zábavu

Klidně s sebou vezměte karty, deskové hry, míč,badminton nebo populární frisbee, vždy vybírejte podle aktuálního osazenstva, co mu bude příjemné. Chybět by určitě neměla hudba. Pokud tedy některý z vašich kamarádů ovládá třeba hru na kytaru, ať ji klidně vezme s sebou a zabrnká na ni pár písniček. Jestli ale nikoho takového ve svém okolí nemáte, nemusíte zoufat. Pusťte si hudbuz vašeho mobilního telefonu. Využít k tomu můžete třeba přenosný bluetooth reproduktor Crater-1 B od společnosti Orava. Reproduktor díky jeho nízké hmotnosti a malým rozměrům snadno přenesete kamkoli, pohodlně se vejde do tašky. Pyšní se čistým a dynamickým stereo zvukem, spárovat ho lze s různými zařízeními, kromě telefonu i s tabletem a počítačem. Na jedno nabití umožňuje deset hodin přehrávání. O zábavu tak bude na dlouhou dobu skvěle postaráno.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *