Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Hrajete si rádi na vojáčky?

Vzpomínáte si na své dětství, kdy jste si s kamarády hrávali na vojáčky? Jako puška tenkrát dobře posloužila dobře tvarovaná větev a místo granátů zase šišky. Pokud vám vášeň pro vojenství vydržela, možná jste časem přesedlali na airsoft nebo paintball. Ostatně proč ne – na zmíněných aktivitách není vůbec nic špatného a provozují je i ženy. Nebo se na je teprve chystáte vyzkoušet? Ať už je to jakkoliv, udělejte si chvíli čas a prozkoumejte s námi Army bazar. Pro milovníky zbraní a vojenství povinnost!

ArmyBazar.eu je online army bazar se vším všudy. Na své si přijdou vášniví hráči air softu a paintballu, kteří si mohou pořídit zánovní vybavení od A do Z, ale také sběratelé nebo sportovní střelci. Stačí si vybrat vhodnou kategorii a ponořit se do obrovského množství inzerátů.

Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že si pořídíte něco na osobní ochranu, ale nechce se vám investovat do zbrusu nové zbraně, jste na správném místě. V army bazaru narazíte na krátké i dlouhé střelné zbraně, stejně jako na všechny možné varianty chladných zbraní – boxery, tonfy, teleskopické obušky i paralyzéry.

Zmínili jsme, že v army bazaru dobře pořídí i sběratelé. Pokud jste vždy toužili po zánovní japonské kataně z 2. sv. války nebo legendární pušce M1 Garand, máte jedinečnou možnost. Najdete zde repliky i originály a čas od času se objeví opravdu unikátní kousek. Výjimkou nejsou ani originální uniformy a nejrůznější vojenské doplňky a chladné zbraně staré několik set let. Investice do historických originálů se v každém případě vyplatí – jejich cena totiž neustále roste.

A na závěr něco pro opravdové fajnšmekry. Co takhle vlastní obrněný transportér OT-64 SKOT, veterán Jeep Willys nebo tank VT55A? Ano, čekají na vás i tyto libůstky a disponujete-li volným kapitálem v řádu desítek až stovek tisíc, budete si moct vybudovat soukromou armádní flotilu…