Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Hrajete si rádi na vojáčky?

Vzpomínáte si na své dětství, kdy jste si s kamarády hrávali na vojáčky? Jako puška tenkrát dobře posloužila dobře tvarovaná větev a místo granátů zase šišky. Pokud vám vášeň pro vojenství vydržela, možná jste časem přesedlali na airsoft nebo paintball. Ostatně proč ne – na zmíněných aktivitách není vůbec nic špatného a provozují je i ženy. Nebo se na je teprve chystáte vyzkoušet? Ať už je to jakkoliv, udělejte si chvíli čas a prozkoumejte s námi Army bazar. Pro milovníky zbraní a vojenství povinnost!

ArmyBazar.eu je online army bazar se vším všudy. Na své si přijdou vášniví hráči air softu a paintballu, kteří si mohou pořídit zánovní vybavení od A do Z, ale také sběratelé nebo sportovní střelci. Stačí si vybrat vhodnou kategorii a ponořit se do obrovského množství inzerátů.

Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že si pořídíte něco na osobní ochranu, ale nechce se vám investovat do zbrusu nové zbraně, jste na správném místě. V army bazaru narazíte na krátké i dlouhé střelné zbraně, stejně jako na všechny možné varianty chladných zbraní – boxery, tonfy, teleskopické obušky i paralyzéry.

Zmínili jsme, že v army bazaru dobře pořídí i sběratelé. Pokud jste vždy toužili po zánovní japonské kataně z 2. sv. války nebo legendární pušce M1 Garand, máte jedinečnou možnost. Najdete zde repliky i originály a čas od času se objeví opravdu unikátní kousek. Výjimkou nejsou ani originální uniformy a nejrůznější vojenské doplňky a chladné zbraně staré několik set let. Investice do historických originálů se v každém případě vyplatí – jejich cena totiž neustále roste.

A na závěr něco pro opravdové fajnšmekry. Co takhle vlastní obrněný transportér OT-64 SKOT, veterán Jeep Willys nebo tank VT55A? Ano, čekají na vás i tyto libůstky a disponujete-li volným kapitálem v řádu desítek až stovek tisíc, budete si moct vybudovat soukromou armádní flotilu…