SMSka, která vám vytrhne trn z paty

SMSka, která vám vytrhne trn z paty

Peněženka prázdná a do výplaty daleko? I takovým situacím se mnohdy nevyhneme a jediným řešením je okamžitá finanční injekce. K tomu, abychom dočasnou finanční krizi ustáli, často stačí zanedbatelná finanční částka. Jenomže kde ji tak narychlo získat? Zeptejte se příbuzných, třeba vám půjčí. V opačném případě využijete kontokorent, nebo plaťte kreditní kartou. Přečerpali jste limity, případně tyto úvěrové produkty nevyužíváte a nemůžete čekat několik dní, než celou záležitost vyřídíte? Ještě stále není nic ztraceno. Vydejte se do nebankovní sféry, kde na vás čekají populární mikro půjčky přes SMS.

I malá půjčka dokáže divy

Mezi nejznámější půjčky přes SMS patří rychlá Ferratum půjčka, která k nám přišla ze Skandinávie. Společnost Ferratum využila mezery na trhu a nabídla klientům šikovný produkt, který jim dokáže pomoct přestát období před výplatou. Kouzlo SMS půjčky tkví v její jednoduchosti. Zapomeňte na úroky a složité vyřizování. Celou transakci zvládnete z pohodlí domova a to bez toho, aniž byste počítali, kolik budete muset věřiteli vrátit. Ke každé částce je připočítávána fixní sazba, která je dána předem stanovenou tabulkou. Peníze dostanete i v případě, že máte zápis v registru dlužníků a bez prokazování příjmu. Jediné, co budete potřebovat, je zhruba 10 minut volného času.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčky Ferratum se pohybují v rozmezí 500 až 10.000 korun. Žádáte-li o ni poprvé, počítejte s tím, že vám věřitel nepůjčí více, než 3.000. Projevíte-li se jako spolehlivý klient, který částku vrátí včas, můžete o půjčku zažádat znovu a dostanete ji v plné výši. Vše, co pro to musíte udělat, je zaslat SMS zprávu v požadovaném tvaru, případně zažádat on-line, přímo na webu věřitele. Není divu, že Ferratum půjčka patří mezi nejoblíbenější úvěrové produkty a pravidelněji využívá stále větší množství spotřebitelů.

Publikováno: 24. 09. 2012

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: ferratum půjčka | půjčky ferratum | rychlá ferratum půjčka