Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

SMSka, která vám vytrhne trn z paty

Peněženka prázdná a do výplaty daleko? I takovým situacím se mnohdy nevyhneme a jediným řešením je okamžitá finanční injekce. K tomu, abychom dočasnou finanční krizi ustáli, často stačí zanedbatelná finanční částka. Jenomže kde ji tak narychlo získat? Zeptejte se příbuzných, třeba vám půjčí. V opačném případě využijete kontokorent, nebo plaťte kreditní kartou. Přečerpali jste limity, případně tyto úvěrové produkty nevyužíváte a nemůžete čekat několik dní, než celou záležitost vyřídíte? Ještě stále není nic ztraceno. Vydejte se do nebankovní sféry, kde na vás čekají populární mikro půjčky přes SMS.

I malá půjčka dokáže divy

Mezi nejznámější půjčky přes SMS patří rychlá Ferratum půjčka, která k nám přišla ze Skandinávie. Společnost Ferratum využila mezery na trhu a nabídla klientům šikovný produkt, který jim dokáže pomoct přestát období před výplatou. Kouzlo SMS půjčky tkví v její jednoduchosti. Zapomeňte na úroky a složité vyřizování. Celou transakci zvládnete z pohodlí domova a to bez toho, aniž byste počítali, kolik budete muset věřiteli vrátit. Ke každé částce je připočítávána fixní sazba, která je dána předem stanovenou tabulkou. Peníze dostanete i v případě, že máte zápis v registru dlužníků a bez prokazování příjmu. Jediné, co budete potřebovat, je zhruba 10 minut volného času.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčky Ferratum se pohybují v rozmezí 500 až 10.000 korun. Žádáte-li o ni poprvé, počítejte s tím, že vám věřitel nepůjčí více, než 3.000. Projevíte-li se jako spolehlivý klient, který částku vrátí včas, můžete o půjčku zažádat znovu a dostanete ji v plné výši. Vše, co pro to musíte udělat, je zaslat SMS zprávu v požadovaném tvaru, případně zažádat on-line, přímo na webu věřitele. Není divu, že Ferratum půjčka patří mezi nejoblíbenější úvěrové produkty a pravidelněji využívá stále větší množství spotřebitelů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.