Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Jak rychle přijít k dobrému bydlení

Jestli chcete rychle bydlet a bankovní hypotéky nejsou pro vás ideální, zkuste třeba americkou hypotéku. Tento bezúčelový úvěr vám ostatně může pomoci nejen s bydlením, ale i s akutní potřebou koupě auta anebo splacení nějakého dluhu, jež přesahuje 50 000 korun.

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka představuje typ nebankovního úvěru, který je nejvíce oblíbený v USA, kde s jeho pomocí si nemovitosti nakupují zcela běžně a mnohem více, než s pomocí banky. Tento typ úvěru půjčuje bez zbytečných okolků a průtahů vysoké částky peněz. Oficiálně se říká, že na pořízení bydlení anebo automobilu, vzhledem k tomu však, že nemusíte účel žádosti o úvěr vysvětlovat, ba se nemusíte ani nikde registrovat, nač peníze ve výsledku použijete, je jen a jen na vás. Důležitou podmínkou této hypotéky bez registru je mít nějaký další nemovitý majetek, s nímž daný úvěr založíte, případně mít nějakého ručitele s nemovitostí, který se zaručí za vás.

Vitacredit

Vitacredit u nás působí celou řadu let a jde o nebankovní společnost prověřenou zákazníky. Hypotéku poskytuje jak soukromým osobám, tak i firmám, které se za půjčené peníze dokáží zaručit. Americká hypotéka Vitacredit poskytuje úvěr od 50 000 korun až po 70% výši hodnoty ručené nemovitosti. To znamená, že váš úvěr může dosáhnout i několika miliónové výše. Splatnost tohoto úvěru se přitom pohybuje od 12 měsíců až po 120 měsíců s možností prodloužení na dvojnásobek