Jak rychle přijít k dobrému bydlení

Jak rychle přijít k dobrému bydlení

Jestli chcete rychle bydlet a bankovní hypotéky nejsou pro vás ideální, zkuste třeba americkou hypotéku. Tento bezúčelový úvěr vám ostatně může pomoci nejen s bydlením, ale i s akutní potřebou koupě auta anebo splacení nějakého dluhu, jež přesahuje 50 000 korun.

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka představuje typ nebankovního úvěru, který je nejvíce oblíbený v USA, kde s jeho pomocí si nemovitosti nakupují zcela běžně a mnohem více, než s pomocí banky. Tento typ úvěru půjčuje bez zbytečných okolků a průtahů vysoké částky peněz. Oficiálně se říká, že na pořízení bydlení anebo automobilu, vzhledem k tomu však, že nemusíte účel žádosti o úvěr vysvětlovat, ba se nemusíte ani nikde registrovat, nač peníze ve výsledku použijete, je jen a jen na vás. Důležitou podmínkou této hypotéky bez registru je mít nějaký další nemovitý majetek, s nímž daný úvěr založíte, případně mít nějakého ručitele s nemovitostí, který se zaručí za vás.

Vitacredit

Vitacredit u nás působí celou řadu let a jde o nebankovní společnost prověřenou zákazníky. Hypotéku poskytuje jak soukromým osobám, tak i firmám, které se za půjčené peníze dokáží zaručit. Americká hypotéka Vitacredit poskytuje úvěr od 50 000 korun až po 70% výši hodnoty ručené nemovitosti. To znamená, že váš úvěr může dosáhnout i několika miliónové výše. Splatnost tohoto úvěru se přitom pohybuje od 12 měsíců až po 120 měsíců s možností prodloužení na dvojnásobek

Publikováno: 05. 09. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: americká hypotéka | vitacredit