Svatba na jižní Moravě: Den, na který se nezapomíná

Svatba na jižní Moravě: Den, na který se nezapomíná

Toužíte po nezapomenutelné svatbě, na kterou budou všichni svatebčané vzpomínat ještě hodně dlouho? Podobně na tom byly snad všechny páry, ale jen některým se povedlo změnit svůj sen v realitu. A jestlipak víte, na čem plány nevěst a ženichů ztroskotaly nejčastěji? Nevybrali si správné místo pro veselku. Kdyby tušili, jakou atmosféru zažijí na jižní Moravě, pravděpodobně by svatbu uspořádali právě tam.

Vinice, víno, romantika a pohoda

Když se řekne jižní Morava, většina lidí si okamžitě vybaví kombinaci úchvatné krajiny poseté nekonečnými vinicemi, vinné sklípky, ale také věčně usměvavé místní, kteří si s ničím nelámou hlavu. Pravdou je, že tato představa nemá do reality daleko. Jižní Morava se v mnoha směrech skutečně jeví jako místo zaslíbené.

Je libo jihomoravskou svatbu na míru?

Hodil by se vám konkrétní tip? Chcete-li si svou nefalšovanou jihomoravskou svatbu užít plnými doušky, vsaďte na Vinařský dvůr na faře, který patří rodinnému vinařství Holánek. Zkušený personál vám ochotně pomůže s přípravami a postará se o vše potřebné. Svatba jižní Morava na klíč představuje skvělé řešení pro novomanžele, kteří si chtějí svůj velký den užít bez zbytečného stresu. Rodinné vinařství Holánek najdete v malebné vesničce Ivaň. Vinaři disponují 25 hektary vinic, o které řádně a s respektem k životnímu prostředí pečují. Vína nechávají dozrát přirozeným způsobem a nijak do procesu nezasahují. Výsledkem jsou vína jedinečné chuti, o čemž se přesvědčíte v rámci degustace.

Kde si můžete říct ANO?

Co se týče obřadu, můžete ho uspořádat třeba v místní barokní faře, kostele sv. Bartoloměje, nebo rovnou uprostřed vinic s jedinečným výhledem na Pálavu. Pokud vás napadají romantičtější místa, rádi se necháme poučit. V případě pěkného počasí lze veselku uspořádat v příjemném prostředí zahrady fary. Anebo se rovnou přesunete do autentického sklípku, ve kterém je dostatek místa pro sto hostů? Navnadili jsme vás? Až si prohlédnete fotogalerii na https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, bude vám jasné, že svatba na jižní Moravě stojí za to.

Publikováno: 23. 11. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: svatba jižní morava | svatba na jižní moravě