Svěřte svůj bytový dům profesionálům

Svěřte svůj bytový dům profesionálům

Vlastnictví bytového domu není procházka růžovým sadem a už vůbec ne výdělek bez práce. Stavbu je třeba udržovat a navíc se starat o administrativu, což zabere opravdu hodně času. Chcete-li svoje volno využít k něčemu jinému, než k řešení rekonstrukce, oprav a účetnictví, měli byste začít uvažovat o profesionální správě nemovitosti. Budete se tak moct věnovat činnostem, které vás baví či jiným pracovním povinnostem. Svůj majetek byste měli svěřit někomu, kdo má v oblasti správy nemovitostí letité zkušenosti a nabízí komplexní služby. Je vůbec možné najít někoho, kdo je v tomto oboru naprosto bezkonkurenční? Jistě, společnost R3 group, která sází na individuální přístup a servis na míru.

Facility management ve správných rukou

Mezi základní činnosti, kterými se R3 group zabývá, je účetnictví, administrativa, ale také provozní záležitosti a všechny související služby. Mezi klienty patří majitelé bytových domů, bytová družstva i společenství vlastníků. Všichni, kteří svěřili facility management do rukou R3 group dobře ví, že nešlápli vedle. Společnost pro své klienty připravila non-stop zákaznickou linku a osobního správce, který je zodpovědný a spravovaný objekt. To, co se v domě právě děje, můžete sledovat v rámci online dokumentace, který obsahuje veškeré aktuální informace o stavu objektu.

Běžná údržba i zahradní architekt

Správa bytových domů se skládá i z volitelných nadstandardních služeb, které máte možnost využít i vy. Jde o ostrahu objektu, obsluhu složitých technologií, kompletní úklid (vč. úklidu sněhu v zimních měsících či strojového mytí garážové haly), ale také údržbu zeleně. Budete-li chtít udělat z okolí vašeho domu rajskou zahradu, poskytne vám společnost zahradního architekta. Správa nemovitostí je pro R3 group každodenní výzvou, kterou plní velmi svědomitě. Všechny služby provádí koordinovaně tak, aby byla zaručena největší možná efektivita a optimalizace nákladů i bez nutnosti snížení kvality.

Publikováno: 12. 08. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: facility management | R3 group | správa bytových dom | správa nemovitostí