Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Světlíky prosvětlí i odvětrají

Postavit výrobní halu či sklad tak, aby vyhovovala náročným požadavkům není jednoduché. Objekt by měl být prostorný, dostatečně izolovaný, prosvětlený, dobře odvětraný ale zároveň levný. Stavba nové výrobní haly či skladu je pro firemní rozpočet nezanedbatelnou položkou. Právě proto je třeba výběru společnosti, která se podílí na realizaci, věnovat dostatek pozornosti. Vyplácí se využít služeb profesionálů, kteří se výrobou ocelových konstrukcí zabývají dostatečně dlouho a mohou se pochlubit kvalitními referencemi. Jedním z nich je i společnost Golss.

Aby se v hale dobře pracovalo

Společnost Golss nabízí komplexní služby od roku 1990. Dvacet let zkušeností je dostatečně dlouhá doba na to, aby mohla optimalizovat služby a nabízet konstrukce hal a skladů, zateplení a hydroizolace střechy či realizaci střešních světlíků za přijatelné ceny. Golss mimo jiné nabízí kovovýrobu na zakázku (regály, mříže, zábradlí, oplocení..), sklenářské práce či pergoly. Zaměřme se však na světlíky. Tyto architektonické prvky jsou pro sklady a haly nezbytné a zaručí nejen dostatečně kvalitní odvětrávání, ale také prosvětlení objektu. Světlíky jsou velmi odolné, nepraskají, a nepropouští UV záření. Díky teleskopickým pohonům se navíc velmi lehce ovládají. Golss nabízí několik druhů světlíků v různých úpravách.

Světlíky pro váš sklad

Vaše výrobní hala či sklad už nějakou dobu stojí, ale chcete ji více prosvětlit či zajistit odvětrávání?  Světlík od Golss je skvělou volbou. Dostanete ho v libovolné šířce či délce, přesně dle vašich požadavků. Velmi žádané jsou světlíky s útlumem hluku. Ty redukují hluk z interiéru až o 35 decibelů a zamezí překračování hygienických norem. Golss nabízí kompletní realizaci vašich projektů či inovaci stávajících, více na golss.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *