Svítit výkonným reflektorem nemusí být drahé

Svítit výkonným reflektorem nemusí být drahé

LED technologie je počinem moderní doby. Tato technologie dovoluje svítit takřka nepřetržitě, a to bez velkých výdajů za elektrickou energii. Jak je to jen možné? Tato technologie využívá moderních poznatků ve sféře svícení. To dalo za vznik kvalitnímu svítidlu, které je až desetkrát účinnější než klasické žárovky. Stejně tak lze dosáhnout svícením tímto světelným zdrojem úsporu až 80% v porovnání s klasickými svítidly. To platí i pro reflektory. Ty se používají pro osvětlování větších ploch, jako jsou obchody, billboardy a podobně. Je tedy zřejmé, že tato svítidla budou velmi energeticky náročná. Proto je nasnadě, když je k dispozici úsporná náhrada zastaralých reflektorů.

Vysoká účinnost pro ještě větší radost ze svícení

Určitě by nebylo na škodu svítit takovým světelným zdrojem, který by nebyl jen úsporný, ale byl by i výkonný. Ačkoliv se může zdát, že to reflektor LED nedokáže, je tomu přesně naopak. LED halogen dokáže skutečné divy. Jedná se o plnohodnotnou náhradu klasických reflektorů, a to ve všech ohledech. Internetový obchod LightPark nabízí hned několik variant LED reflektoru. Přechod na tento světelný zdroj bude krok dopředu, který se vyplatí nejenom v úspoře, ale také v komfortu svícení.

Osvětlení, na které se můžete spolehnout

LED technologie světel je obecně velmi výhodná a nabízí neuvěřitelné možnosti, co se týče nastavení. U klasických žárovek často není možnost ztlumení. Zde je však naprostým standardem, že světlo pocházející z LED žárovky, reflektoru, anebo jakéhokoliv jiného zdroje, můžete ztlumit bez jakýchkoliv změn samotného světla. Jak jistě víte, pokud u žárovky klasické technologie šlo ovlivňovat intenzitu světla, vždy si to vzalo daň v podobě zbarvení světlo do žlutějšího odstínu.

Výhody, které nelze přehlížet

LED technologie je zkrátka cesta k úspornějšímu svícení. Komu by se také nelíbilo svítit technologií, která nabízí:

  • Spolehlivý zdroj světla

  • Možnost nastavení intenzity

  • Vysokou účinnost

  • Neomezený počet spínacích cyklů

  • Obrovskou úsporu elektrické energie

Publikováno: 21. 12. 2015

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: led halogen | reflektor led